Burak

Mazda Reklam Müziği

reklam güzelleştiriyor müziği...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biraz bağzı yerlerde Depeche Mode havası hissttim.Şarkı fena değil fakat solist biraz zayıf bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biraz bağzı yerlerde Depeche Mode havası hissttim.Şarkı fena değil fakat solist biraz zayıf bence

müzik bazı yerlerde andırıyor evet lakin ne ses ne tarz bence benzemez  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

müzik bazı yerlerde andırıyor evet lakin ne ses ne tarz bence benzemez  ;)

Benim dediğmi demişsin Bülent :D

Parçanını başlarında bir yer andırıyor Depeche Mode'a.Adam şarkının tiz bölümlerinde zayıf.Oda şarkının beste yapısında kaynaklanıyor.Parçanın müzik yapısı peslerden başlıyor,baya bi tizlere gidiyor.Anlıyacağınız şarkı amcama bi boy büyük gelmiş :D  .Herneyse sonuç olarak reklamdaki etkiyi almadım şarkıdan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim dediğmi demişsin Bülent :D

Parçanını başlarında bir yer andırıyor Depeche Mode'a.Adam şarkının tiz bölümlerinde zayıf.Oda şarkının beste yapısında kaynaklanıyor.Parçanın müzik yapısı peslerden başlıyor,baya bi tizlere gidiyor.Anlıyacağınız şarkı amcama bi boy büyük gelmiş :D  .Herneyse sonuç olarak reklamdaki etkiyi almadım şarkıdan

sen depeche mode diyince bende direk dave gahan a benzeyen ses bekliodum duyunca  yıkıldım valla :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu müziği dinlerken insanın kendi kendine tam yerinde zoom-zoom diyesi geliyo, aynı reklamındaki gibi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sözler;

sarıyla işaretli yerler ;)

sözleri güzel değil bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.