Jump to content

RX-7 efsanesi yeniden satılık

babatolia
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/sport_compact_car_rx7WQQaXQQ3195493WQQpXQQdisplayitem

uzun süredir takip ediyorum bu aracı sizlerde görmüşsünüzdür hep satılıktır.

bence tr deki efsane mazda budur diyorum. araç arızalıdır vuruktur kırıktır toplamadır falandır filandır onlar bir kenara araç görüntüde ""harikadır"". bencede efsanedir..

şiiimdi herkes bu araç hakkında bildiklerini yazsın bakalım, valla ben fırsatını bulursam almak isterim bu arabayı birazda o yüzden :)  :)

kaşınıyorum biliyooruummm :D

big_3195493_292698_652n596.jpg

big_3195493_292698_jh9w752.jpg

big_3195493_292698_kf2f900.jpg

big_3195493_292698_lql5276.jpg

big_3195493_292698_vout956.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilanda yazanlar bunlar

Araç bastan aşağı yenılenmıstır lamborghini gallardo turuncusudur japonyadan awa 18 inch jant , amerikadan extreme dimensions dan body kit , hks eksoz , koyo radiator , greedy oil filter , turbo timer , pulley kit , karbon ön ve arka farlar ... arabanın yol tutusu harikadır, motoru cok ıyı durumda 265 beygir ve son fiyattır. bunların dışında tek problemi devir saattinin ibresi hareket etmiyor boyatmak için cıkardım taktığımda boyle bır sorunla karsılastım arabayı kullandıgım ıcın baktıramıyorum.Bide benzin deposu kapağı yok kendını bılmez ınsanlar tarfından kırılmıs yenısını soyledım ama henuz gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araba çok tatlı  :) ama hidrolik Direksiyon ve hava yastığı yok  ve araba baya elden geçmiş iyi düşün almadan abi bence sorun yapa bilir elinde sıkıntı çekersin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

benim bildiğim tek şey var, arabanın motoru wankel servisi (sahibindende ilanları var) toplanmış. gökhan arabayı yakından görmüştü ve yanlış hatırlamıyorsam durumunun resimlerde göründüğünden kötü olduğunu söylemişti :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten farlar ile ön tampon bir garip duruyor . Açılır kapanır farlar yerine takılan farlar ve body kit olmamış, uymamış sanki.. Bir de ülkemizde wankel motoru bu kadar km yapmış olanını almak ne kadar mantıklı bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

zaten aracı satın almanın pek mümkünatı ve bu yaştan sonrada mantığı yok, ben sadece bu aracın güzelliğine bakmıştım ama sanırım bu aracı tek güzel gören benmişim  yaaavvv :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim bildiğim tek şey var, arabanın motoru wankel servisi (sahibindende ilanları var) toplanmış. gökhan arabayı yakından görmüştü ve yanlış hatırlamıyorsam durumunun resimlerde göründüğünden kötü olduğunu söylemişti :(

Evet ağam bu arabayı, tombak'ın şanzımanının toplandığı yerde gördüm. Farları yoktu. Niye farlar yok dediğimde ise usta bana; 230km. hız yaparken farlar uçtu dedi. :D

Bana duruşu filan hiç te sağlıklı gibi gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla buna verilcek parayla Boranın arabayı almak daha mantıklı hem sahibi tanıdık bişey olursa çöküveririz forumca ümüğüne :D

Kesinlikle...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bora'nın arabasına ben binmiştim,gazı köklediğinde koltuğa yapışıveriyorsun. :) Araç çok temiz ve bakımlıydı.:) Hay kulakları çınlayasıca Bora hay nerdesin. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MSN de takılıyormuş ama siteye uğramıyor :D Kendisi ile görüşenler mevcutmuş :D

abi Bora msn e cep den bağlanıyor limitli tarifeyle eğer siteye girmeye kalkarsa ikinci hilti vakası olur diye uğrayamıyor buralara  :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dün tv"de gene hızlı ve öfkeli vardı, defalarca seyretmeme rağmen bir kez daha seyrettim. dom"un kullandığı mazda rx-7 muhteşemdi..

Vin_Diesel_-_The_Fast_and_the_Furious_18.jpg

fblifaruk_mazda-rx-7-(fast-and-the-furious)%5B1%5D.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

evet   sizlere katılıyorum bilinçlı kullanılınca rx7 lerın tadını hıcbır emsalı vermıyor

wankel rotari motorun ivlemesı diger pistonlu motorlarla kıyaslanamaz  sılındır ne olursa olsun kac aded olursa olsun gucun aktarırken yarısını kaybedıyorlar wankel motorda o kayıp yok işte tamamını aktarıyor  ne uretıyorsa onu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

bu araç sonunda bir bilenin eline geçti, geçen hafta ankarada turlarken fm tuning"e uğradım bir baktım bizim turuncu rx7 orada hemen atladım araştırdım fmtuningde onur isimli bi arkadaş almış baya bi düzeltmiş şimdide modifiyeye başlıyordu yakında yollarda pistlerde görülür..

3195493_o9x.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...