Jump to content

cilgin vosvos cu:)

cerman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

bende vos vos toparladigimi saniyordum  :o

dogru sen woswos toparlamışsın diger arabanın woswosla alakası yok demiştim ilk mesajımda woswos bunu neresnde diye :D:2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ben illa orjinal die tutturduk,, fazla masrafa girmedik nerekiyorsa onu yaptik,, da bu araba resmen bi consept haline gelmis discovery channel da rides diye bi program var onda yapilan consept arabalara benzemis.. ama en buyuk hayran oldugum taraf iscilik,, boyaya nasil bi sedef katmislarsa bile resimden cok super gorunuyo,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

valla ben illa orjinal die tutturduk,, fazla masrafa girmedik nerekiyorsa onu yaptik,, da bu araba resmen bi consept haline gelmis discovery channel da rides diye bi program var onda yapilan consept arabalara benzemis.. ama en buyuk hayran oldugum taraf iscilik,, boyaya nasil bi sedef katmislarsa bile resimden cok super gorunuyo,

evet rengi cok güzel
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla yürüyen disco gibi birşey olmuş.. Murat sen bulursun buna güzel bir isim bu kadar amfi hoparlor un olduğu şeye ne denir ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sikiysa acsin sesi sonuna kadar on cam varya yerinde firlar, zaten araba arjantin, orjinal degil yane bombeli cam olsa bi yere kadar dayanir ama bunun cam duz, sesi bi actimi cam firlar yerinden valla,,:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bu renk BMW nin özel çıkardığı arabaların rengi ama adını unuttum şimdi,süper bi renk gerçekten  8)

santorin mi estoril mi hangisi???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

santorin mi estoril mi hangisi???

yok abi buldum şimdi,ikiside değil...bu rengin adı,Laguna Secca...bu renk BMW nin M3 modelleri için özel olarak ürettiği bi renk  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...