Ali

2009 Volvo S40

Bu konuda 38 ileti var

Volvo s40 modelini bir hayli geliştirerek BMW 3-Serisi ve Mercedes C-Class ayarında bir model haline getirecekmiş  .

post-76-141695268017_thumb.jpg

post-76-141695268019_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

önden güzel duruyo volvolar ama arkadan bence dizaynlarını tekrar gözden geçirmeleri gerek...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hangı modeldi dısarda goruyodum stılo gıbıydı  s30 mu 50 mi 60 mıydı neydı amadegısık geldı bana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu marka otomobılleriyle kendını ıllakı kanıtlamıs.tarzlarıda enteresan..ama bazen seklı kafamıza uyusmuyo ıste...mesela bıde coupesı vardı sedan coupe dıyım .. model isimlerine alısamadımda bu markanın.o dedıgım hosuma gıdıyodu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Önüde güzelll arkasıda,yiğidi öldür hakkını yeme demiş atalar  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

s40 bence bu konuda en başarılı kasası!

ama MAZDAMdan şaşmam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Duygusal davranma Cihangir  :D

ne biliyim kuzuyu seviyorum,aramızda bi bağ var,volvoyla aldatmak istemiyorum onu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

volvo gerçekten güzel fakat yeni mazda3 bence daha güzel olucak bebek gibi  :D araba sulandım biraz ama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne biliyim kuzuyu seviyorum,aramızda bi bağ var,volvoyla aldatmak istemiyorum onu :)

Kimle aldatmak istiyorsun peki merak ettim  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aslında bu konuda çok çapkınım :)

bmw m3,m5

volvo s40,80

asıl hayalim yer uçakları f1 arabaları, zengin olayım alıcam bi tane 2 el f1 zaten olmuyo böyle :) evin önünüde pit yapıcam,mahallenin çocuklarınıda da birer tulum tamam işte!

işte parkorman 2

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uç Cihangirim uç ne diyimki ben sana  :D laf yetiştiremeyeceğimiz bir arkadaşımız daha oldu  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:D bende sevdim buraları  :tey:

MUHABBETLE...

:)

bak ben ayrılamıyorum yarın işe gideceğim hala burdayım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yanlız dikkat eden oldumu bilmem ama yan profilden mazda 3  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.