Jump to content

Bu Yollara dikkat !

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İstanbul yaz aylarında sıcakla birlikte trafik çilesiyle de karşı karşı kalacak. Haftasonu başlayan yol bakım, onarım ve asfaltlama çalışmaları, gündüz trafiğini felç etmeye başladı.

İstanbulluları bu sıcak yaz aylarında da trafik çilesi bekliyor. Zira, hem Karayolları hem de Büyükşehir Belediyesi'nin yol bakım ve onarım çalışmaları başladı.

Büyükşehir Belediyesi, asfaltlama çalışmalarını gece yapıyor. Ancak bu bile trafiğin kilitlenmesine engel olamıyor.

İşte İstanbul'u inşaat sahasına dönüştüren çalışmalar:

Çalışma yapılacak ana ulaşım yolları

• Avcılar - Topkapı arası Metrobüs hattı

• Sağmalcılar Viyadüğü

• Mimarsinan - Silivri arası

• Ümraniye - Şile Otoyolu

• Maltepe: Bağdat Sahil Yolu - D100 Karayolu arası

• Zeytinburnu: Ambarlar - Kiptaş konutları mevkii

• Küçükçekmece: Halkalı İkitelli Caddesi

• Küçükçekmece: Bedrettin Dalan Bulvarı, İstiklal Caddesi ve Süleyman Demirel Caddesi

• Şişli: Taşkışla Caddesi Kongre Vadisi

• Ümraniye: Küçüksu Kavşağı

• Kadıköy: Halk Caddesi, Ataşehir çevresi kavşak bağlantısı

Bu günlerde trafiğin kilitleneceği en önemli güzergahlardan biri Sağmalcılar Viyadüğü. Buradaki çalışma nedeniyle Aksaray-Mahmutbey istikameti trafiğe kapatıldı.

Viyadük boyunca 4 gidiş 4 geliş olan şerit sayısı 2'ye düştü; "şişe boynu" tabir edilen trafik, sürücülere sıkıntı yaşatıyor. Bu yoldaki çalışma ağustos sonuna kadar sürecek...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 103
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

14

• Murat b

9

• ozanm3

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

istanbuldaki de sıcaksa biz napalım bilemiyorum :'( cehennemin tam göbeğinde yaşıyoruz >:D

gündüz 50 dereceyi buluyo,bide nem cabası :'(

Seneler önce kamyonculuk yıllarımızda biraderle gelirdik Adanaya. Yol kenarındaki su arklarında yatar, 10-15 km. gider, kurur, ısındıktan sonra yine suda yatar yine yola çıkardık. Aklıma o günler geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hala aynı sıcaklar var hatta daha da kötü olabilir..yollarda orta göbeklere yapılan dekoratif havuzlar,çocukların serinlemek için zıp zıp atladıkları oyun alanı haline geldi :D bazen kendimi tutamayıp,nefesi onların yanında almaktan korkuyorum ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

özellikle öğle saatlerinde yollar texsas sokaklarını andırıyor  :D bomboş caddeler,çöl sıcaklarından serap görüntüleri,dili bir karış dışarda gezen hayvancağızlar,sıcaktan kendini işi olmasa bile banka,market,mağaza,alış-veriş merkezlerine yani kısacası klimalı ortamlara atanlar :D

galerianın ordaki migrosun klimalarıda ondan arızalanmıştır kesin :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

özellikle öğle saatlerinde yollar texsas sokaklarını andırıyor  :D bomboş caddeler,çöl sıcaklarından serap görüntüleri,dili bir karış dışarda gezen hayvancağızlar,sıcaktan kendini işi olmasa bile banka,market,mağaza,alış-veriş merkezlerine yani kısacası klimalı ortamlara atanlar :D

galerianın ordaki migrosun klimalarıda ondan arızalanmıştır kesin :D

valla ben de banka şubesi gördümmü dalıyom içeriye :D

10 dk. takılıp serinleyip çıkıyom :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bi  haber de benden olsun topkapı-zincirlikuyu arasında metrobüs çalışması var yol iki şeride indiriliyor neredeyse günün her saati yoğun bu güzergahı kullanacaklar erken çıkarsa iyi olur  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Susurluk-balıkesir arası yolda mıcır var.Gidecek arkadaşlar dikkatli olsun.Sakın panik yapıp fren'e dokunmayın.Ben geçmeden 2 dakika önce Audi A3 çok fena kaza yapmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

35 yıldır o yolda mıcırsız birgün görmedim.oraya dökülen mıcırla burdan çine kadar yol yapılırdı valla..  ;D

hani memleketimdir diye söylemiyorum yani  :D

nere memleketin abi çin mi  :geyik::D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok kötü kokuyorlar be abi nelerini seviyorsun allahaşkına :(  >:D

Çok doğru ağam, maalesef kötü kokuyorlar. Bunu, her gördüklerini yemelerine bağlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

35 yıldır o yolda mıcırsız birgün görmedim.oraya dökülen mıcırla burdan çine kadar yol yapılırdı valla..  ;D

hani memleketimdir diye söylemiyorum yani  :D

Al benden de o kadar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cuma gecesi Bandırma ya gittim.Eskihisar-Topcular  arabalı feribotundan indikten sonra Yalovaya kadar olan yolda çalışma var.Birde Karacabey Bandırma arası yol berbat.Kaç senedir bitiremediler ordaki çalıçmayı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...