Jump to content

2010 Mazda RX-7

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda_rx-7.jpg

2010 Mazda RX-7!..

İkonik Mazda RX-7’nin gelecek nesli hakkındaki söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. İşte onlardan biri de Japon otomobil dergilerinden yayınlanan bilgisayar destekli bu fotoğraflar…

10.07.2008

İki farklı Japon otomobil dergisi geçtiğimiz günlerde 2010 Mazda RX-7’nin bilgisayarda şekillendirilmiş fotoğraflarını yayınladı. Dördüncü nesil RX-7’nin iki farklı dergide yayınlanan çizimlerinin neredeyse birbirinin aynı olduğunu anlamak için uzman olmaya gerek yok!

Mazda tarafından hiç bir açıklamama yapılmamasına rağmen bu fotoğrafların gerçekçi olabileceğini düşünüyoruz. Bu konuda Mazda’nın yaptığı tek açıklama ise 2010 yılında satışa çıkarılacak RX-7’nin hem daha güçlü bir rotary motorla donatılacağı hem de yakıt ekonomisinin ön planda olacağı yönünde olmuştu.

http://www.arabam.com/haber.aspx?PID=681&HID=1&haberID=283648

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

önden görüntüsü çok hoş ama bunun 2. elini bekleyene kadar ben evlenip çoluk çocuğa karışırım :) benim pcde güzel ekran koruyucusu olur bu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yahu hastayim su japonlara yaaa, adamlarin dili bile asagdan yukari yaziosun....Valla adamlar buyuk samurai milleti....Eyer bu alet RX-7 nin son gorunusu ise (ki spy-shotlar olamdan inanman pek), alet epey iyi bir seye benziyor. Japonca bilgimi de kulanarak orda bir 350PS gordum :),bir turbo beslemeli motor cikar bundan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

350hpyi görmek için sanırım japoncaya gerek yok :) Ha ayrıca japonca yazıyorsa onu bilemem. Bunlar halen bilgisayar derstekli çizimler. somut birşey yok. Zaten RX serisinin yenisi çıkacaksa muhtemelen RX-9 olur. MX-5 tipi küçük wankel motorlu bir model tasarlamaları lazım ki sayı düşsün örneğin RX-5. Ama böyle bir model varmı araştırmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

önden görüntüsü çok hoş ama bunun 2. elini bekleyene kadar ben evlenip çoluk çocuğa karışırım :) benim pcde güzel ekran koruyucusu olur bu :D

kanka sen bunu bekleme yoksa bir 10 sene daha beklersin sen rx-8 al boşver bunu  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...