Uygar

Yeni Kia Sorento

kia_sorento_11.jpg

kia_sorento_12.jpg

Autoweek’in bir okuyucusu tarafından çekilen fotoğraflarda gelecek nesil Sorento çok açık bir şekilde görülüyor. Fotoğraflardan edindiğimiz izlenim Sorento’nun çok yumuşak hatlara sahip olacağı yönünde…

Fakat aracın tasarımı insanın aklına Honda Grubu’nun modellerinden biri olan Acura MDX’i de getiriyor. Açıkçası Kia’dan daha özgün bir tasarım beklerdik. Belki fotoğraflar bizi biraz yanıltıyordur! Ekteki fotoğraflarda Sorento’nun burun kısmını ve iç tasarımını görebiliyoruz. Daha fazlası için ise daha cesur fotoğrafçılara ihtiyaç var!..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Murano.jpg

Dış tasarımını Nissan Murano ve Honda Accord un birleşimi olarak yorumluyorum.. içerde de mazda dan esintiler var..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuyla alakasız olacak biraz ama demeden geçemiycem : bu murano ne şekil yoksunu bi arabaymış yau.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorento eski haliyle daha güzel bence  :)

Bence de.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

infinity"nin açtığı yolda ilerliyorlar....

güzel olmuş ama beğendim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nıssan nın arkası toyota aurıs gıbı bısey kıanın onude aynen accord..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Göstergeler tanıdık geliyor

mazda 3 olabilirmi acaba  :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda 3 olabilirmi acaba  :hi:

İbre açısını değiştirmişler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bana gore surat ıbresi 270de baslayacak  -180-90derken sıfır derecede bıtecek..en guzel en spor boyle duruyo bence..opel vectralarda 180 le 0 derece arasıydı sanırım hıc sevememıstım onları..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

birde hyundai santa fe nin makyajlı haline benziyor  :)

resimdeki güncel model

553620.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

jeep dersem ınfinity derim sesi bıle muhtesem..

Uygar da öyle diyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim son susturucuda çatlak var galiba.. ilk çalıştırınca çızırtı yapıyor ısınınca geçiyor.. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.