Jump to content

Lantise spolier

quefalta
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar bişey sorucam.ben lantisime honda prelude spolieri taktırmak istiyorum.daha önce deneyen oldumu yada uygunmu boyu felan.bilgisi olan söylerse sevinirim.bide türkiyede şeffaf lantis arka farları mevcutmu mevcutsa ne kadar bulgara göre kıyaslıyacam ona göre alıcam.bulgarda yaklaşık70 leva yani 70 ytl.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

70 ytl gayet uygun. Fotoğrafları varsa beğenip getirtmek isteyecek arkadaşlar olabilir.

foto isteriz güzelse ben bi takım stopa talip olurum :)

spoiler için boyutları uyuyorsa güzel durabilir :)

birde bulgarlarda bunun gibi  kadran var mı acep ??

mazda323fbatyrkysmt9.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bişey sorucam.ben lantisime honda prelude spolieri taktırmak istiyorum.daha önce deneyen oldumu yada uygunmu boyu felan.bilgisi olan söylerse sevinirim.bide türkiyede şeffaf lantis arka farları mevcutmu mevcutsa ne kadar bulgara göre kıyaslıyacam ona göre alıcam.bulgarda yaklaşık70 leva yani 70 ytl.

bulgarda bayagı ucuz .. gecen bir yerde denk gelmiştim 350 ytl gibi bir fiyat vardı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

70 ytl super fıyat... ben amerıkadan astınaya 75 dolar ve kargo odedım 200 ytlyı gecmıstı

kadir senin astina zart zurtt ötmeye baslamıs enderi gördüm cumartesi :)güzel olmus eksoz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...

parasını falan geçtik bari şu şeffaf stop lambalarından nerede bulabiliriz bir hevesle  üye olduk yardım eden yok.

yardım eden arkadaşlar çok fakat henüz konuyu okumadıkları için cevap yazmamış olabilirler.Ebay.com' da falan olabilir oradan getirtebilirsin.Daha iyi bilgiye sahip arkadaşlar cevap yazacaklardık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

parasını falan geçtik bari şu şeffaf stop lambalarından nerede bulabiliriz bir hevesle  üye olduk yardım eden yok.

şeffaf stoplar Türkiye'de yok deniliyor ilk mesajda. Açıkçası ben de hiç görmedim şeffaf stop.

Bulgaristan'da stoplardan bulduğunu söylüyor ilk mesajı yazan arkadaşımız, onun haricinde "evet ben de buldum-gördüm" diyen yok. Dolayısıyla o ilk mesajı yazan arkadaş haricinde başka kimsenin yardımcı olabileceğini sanmıyorum. Kendisine özel mesaj göndererek sorabilirsin nerede bulduğunu. Satıcıya ulaştıktan sonra da kargoyla isteyebilirsin parçayı ama dolandırılma/para kaptırma ihtimalin olduğunu da unutma. Böyle bir durum olursa "sizin siteniz yüzünden dolandırıldım" falan deme sonra.

şu resimdeki spolieri nereden kaça yaptırabiliriz

http://www.poliset.net/automotive.aspx

http://www.crazy-cars.net/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...