Guest axela

Ebay'den Jant Almak

merhaba e bay de 1 yıdır aradığım 18 jantı 100 dolra buldum 200 dolarda kargo tutuyo  bana 360 milyona geliyor kullanılmış ama tertemiz..bunu getirtmenin yolları nedir?gümrüğe takılır mı takılırsa nasıl sokabiliriz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 parça jantı nasıl getirteceksin ? Kesin takılır az buz da para ödemezsin bilgin olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence hiç böyle fantastik işlere girme

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence hiç böyle fantastik işlere girme

o kadar mı zor getirtmek yaa :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba e bay de 1 yıdır aradığım 18 jantı 100 dolra buldum 200 dolarda kargo tutuyo  bana 360 milyona geliyor kullanılmış ama tertemiz..bunu getirtmenin yolları nedir?gümrüğe takılır mı takılırsa nasıl sokabiliriz?

sen al olursa bende getirticem ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bülentçim konuşamıyoruz 3-5 senedir. unuttuk böyle uyumsuz lafları :D

mazdan varmı senin bakim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ayrın bakacağız bir tane. hayırlısı bakalım :D

hadi bakalım 0-100 lerini bekliyoz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İthalat işleri ile uğraşan bir şirkete danışsan iyi our Barış.Yok mu eş dost tanıdık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İthalat işleri ile uğraşan bir şirkete danışsan iyi our Barış.Yok mu eş dost tanıdık.

maalesef yok cevap biraz geç oldu biliyorum tatile gittim geldimde 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dostum niye bu kadar riske giriyosun al burdan kafan rahat olsun.gençliğin verdiği nakit sıkıntılarıyla sakat işler yapma astarı yüzünden pahalıya gelir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni konu açmamak için bu konuyu ayıktırıyorum :D

ben tampon almak için ebaydan birine mesaj attım, price(fiyat) 72 dolar yazıyor tampon için, shipping(kargo) 68 dolar yazıyor, adam bana 135 dolar ödeyeceksiniz dedi,  tampon + kargo = 140 dolar yapıyor. herhalde adam ikisinin toplamını söylemiştir değil mi? ayrıca bu tamponun benim araca uyarmı diyede sordum uyar dedi. işte resmi.

u8pxz.png

2mqrk8p.png

73dswn.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.