emredeler

Opel Insignia

Bu konuda 58 ileti var

Yeni Opel Insignia

Avrupa'daki bayilere bu Ekim'de ulaşması beklenen Vectra'nın veliahtı, 1.6'dan 2.8 litreye uzanan dizel ve benzinli motorlarla donatılacak. 1.6 ve 2.0 litre turbo motorların ikisi de giriş seviyesi modellerde bulunacak ve 250 hp'lik 2.8 litre V6, serinin en üst modelini oluşturacak. 120 hp'den 150 hp'ye kadar güç üreten 1.9 litrelik dizel üniteler de sunulacak. Aynı zamanda 180 hp'lik bir 1.9 litre turbo benzinli ile 2.9 litrelik bir V6 dizelden de bahsediliyor.

post-938-141695269004_thumb.jpg

post-938-141695269009_thumb.jpg

post-938-141695269015_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 6 ve Bmw 5 serisi kırması gibi olmuş  :nea:

ben beğenmedim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

opelin gideri var bence satar arkası hariç fena değil...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vallahi benim hoşuma gitti. Hele bi piyasaya çıksın da yakından görelim bakalım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

önünü biraz daha ii yapabilirlerdi.Bence tip olarak mazda6, honda accort ve citroen c5 bundan yakışıklı duruolar :) Ama yinede 1.6 motoru satar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya ben de beğendim valla.. gayet güzel duruyor hem iç hem de dış.. arkası da mazda6 ve bmw olmuş gayet..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok güzel olmuş yandan 7 serisi bmw yi andırıyor opelden beklenmeyecek güzellikte bi araç :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sonuçta Opel.. Satar.. Bu arada görünüşü de oldukça güzel ama para verseler almam o ayrı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sonuçta Opel.. Satar.. Bu arada görünüşü de oldukça güzel ama para verseler almam o ayrı..

Aynen, nerede eski rekordlar?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok beğendim içide dışıda güzel bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bütün arabalar birbirine benzedi yav, kim kimin çakması belli değil...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bütün arabalar birbirine benzedi yav, kim kimin çakması belli değil...

hepsi mazda dan çakma de olsun bitsin :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi bu avrupalıların caponlara kesinlikle özentisi var artık eminim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi sana da katılıyorum arabamla değişseler değişirsem adiyim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bırakın bu işleri ya :D Yarı fiyatına veriyoruz deseler bile hemen bi yolunu bulup almaya çalışırsınız :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bırakın bu işleri ya :D Yarı fiyatına veriyoruz deseler bile hemen bi yolunu bulup almaya çalışırsınız :D :D

Alırsam namerdim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alırsam namerdim :)

Ben alırım vallahi :D Hem bedavaya bile vermelerine gerek yok uygun fiyatlı olsun yeter :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.