Guest cesmuru

Mazda 323 Orijinal Teybi

Bu konuda 23 ileti var

yaf bu aralar arabaya vcd alcaz ama cok pahalı >:(:( onun ıcın ucuz cıkma bısey arıyoz orjınal varsa onuda gosterın  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ama ılla orjınal dıye bısey yok sadece calıssın kotu bıseyde olabılır ucuz olsun yeter kı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ama ılla orjınal dıye bısey yok sadece calıssın kotu bıseyde olabılır ucuz olsun yeter kı

sahibinden.com.a baksana orada 2. el ucuz teypler var hem de mp3 çalarlı filan :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim ewde 93 model renodan çıkma bir tane var arabanda kömür falan varsa vereyim.... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hem 75 yeni ytl :D hemde ızmırde yanı yakın kumandalı falan guzel ve ucuz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hem 75 yeni ytl :D hemde ızmırde yanı yakın kumandalı falan guzel ve ucuz

bağlantılar sökmesi takması 100 ytl...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

surda sanayıde tanıdık var o takar o hem 10 a takar takması uzunmu suruyo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teyp almanyadan gelmiştir.çok az kullanılmış olup sıfırdan farksızdır.tüm araçlarda bulunan orjinal teyp soketleri uyuyor fakat soketleri yoktur. güzel bir teypdir ve faturalıdır.4 anfi çıkışlı teyp lazım olduğu için başka bir teyp aldım o yüzden ürünü satıyorum. alana şimdiden hayırlı olsun....

ben bağlantılarıda hesapladım fiyatta....yoksa takmak 10 dk...bide 4 anfi çıkışlı teyp lazım diyo o ne... eğer mevcut teyp 2 çıkışlıysa sana gelmeyebilir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bılmıyom kac cıkıslı adam bıseyler zırvalamıs ama neyse az once babam geldı oda sormus adama 200 demıs takmayla beraber demıs kumandalıymıs teyp sıfır ama bana pahalı geldı sankı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben 200 ytl ye jvc aldım işimi görüyor hatta bana çok bile... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir tane de ben almak niyetindeyim. Görünüşe göre en az 6 ay daha kullanacaz aynı arabayı, en azından kasetçalardan kurtulmak gerenk :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynen emre abının dedıgı gıbı bızde oyle yapcaz en fazla 6 ay kullancaz arabayı son 6 ayını ıyı gecırsın garıbım.neyse 200 ytl ucuzmu oluyo bana pahalı gelmıstı aslında ama neyse hadı hayırlısı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

alcaksan güzel bi pıoneer mp3 çalar  al 2de kolan bide anfi tamamdır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben 200 ytl ye jvc aldım işimi görüyor hatta bana çok bile... :D

bide tek çekim olunca :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.