Jump to content

Ön camdaki çatlak

pepe
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bu gün okuldan eve doğru gelirken tem yolunda hain bir kamyondan  >:( seken bir cisim ön cama çarptı ... 2mm çapında bir ufalanma ve 2 cm uzunluğunda bir çatlak oluştu...  :'(

camı değiştirmeden çatlağı tamir etmenin yada büyümesini engellemenin bir yolu var mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu gün okuldan eve doğru gelirken tem yolunda hain bir kamyondan  >:( seken bir cisim ön cama çarptı ... 2mm çapında bir ufalanma ve 2 cm uzunluğunda bir çatlak oluştu...  :'(

camı değiştirmeden çatlağı tamir etmenin yada büyümesini engellemenin bir yolu var mıdır?

Kasko varsa beyanla camı değiştirebilirsin. Camı değiştiremiyorsan da herhangi bir camcıya giderek camı çizdirerek büyümesini önlebilirsin ama bu sağlıklı değil bildiğim kadarıyla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun Burak

saol canım... :)

bir tonda fırça yedim yok aralara giriyormuşum yok hızlı gidiyormuşum diye halbuki bu gün bi kıllığım tuttu 100 geçmedim başımıza bu geldi...her şey kısmet.. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

saol canım... :)

bir tonda fırça yedim yok aralara giriyormuşum yok hızlı gidiyormuşum diye halbuki bu gün bi kıllığım tuttu 100 geçmedim başımıza bu geldi...her şey kısmet.. 

Boşver ön camı sana bişey olmasın ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benimde arabayı aldığımdan beri ön camın sol alt kısmında camın köşesiyle kare olmuş bi çatlak var, araba kaskolu olduğu halde değiştirdiğimde camcının cam fitillerini doğru dürüst takamayacağından değiştirmiyorum. sonra araba içeri rüzgar sesi almaya başlıyo. bide orjinalliği bozuluyo arabanın çünkü kasko orjinal camın fiyatını karşılamıyo.

sende eğer camdaki çatlak görüş problemi yaşatmıyosa değiştirme.

autoking gibi firmaların cam çatlağını gideren bi uygulamaları var istersen bi ara fikir al..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benimde arabayı aldığımdan beri ön camın sol alt kısmında camın köşesiyle kare olmuş bi çatlak var, araba kaskolu olduğu halde değiştirdiğimde camcının cam fitillerini doğru dürüst takamayacağından değiştirmiyorum. sonra araba içeri rüzgar sesi almaya başlıyo. bide orjinalliği bozuluyo arabanın çünkü kasko orjinal camın fiyatını karşılamıyo.

sende eğer camdaki çatlak görüş problemi yaşatmıyosa değiştirme.

autoking gibi firmaların cam çatlağını gideren bi uygulamaları var istersen bi ara fikir al..

autokinge  baktım 86 ytl diyor...bakalım ne olacak.benimki görüşü engelleyecek kadar büyük değil ama yol boyunca gözüme takıldı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bizimde böyle çatlamıştı sağ tarafı boydan boya çatlamıştı bide 1999 un mayıs ayında çatlamıştı 2007 nin martında değiştirttik  ;D

Görüşüne engel olmuyorsa değiştirme bence  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun öncelikle,cam önemli mevzu tamamen tuz buz olup Allah korusun başına daha kötü bişi gelebilrdi. ;)

çatlağın başına ve sonuna birer stop deliği deliyorlar,yani en azından ben helikopterlere böyle yapıyorum :)

ama adam gibi bi ustaya gidersen heralde sorun yaratmadan fitillerini falan düzgünce yapar verir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kuşlar var :)

en büyük düşmanlarımız

(bu arada üstlerdeki camlara bu uygulama yapılıyor.yani ön camda böyle bişi olunca uçulmaz o halde zaten :) yanlış anlaşılma olmasın )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mesela uçuşa gider tertemiz,bi gelir mübareğin her yeri kan!

bi cinayet işlenmiştir,araştırınca kanlarla beraber tüyleri bulursun,bi fatiha :)

işlem tamam :)

bazen üst camlara ayakla basıp çatlatanlar olur falan filan :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende de 3 aydır küçük bi çatlak var.Orjinalliği bozulur die değiştirmiyorum hemde çizdirmedim.Pek karı yok çünkü özellikle kışın dışarı soğuk içeri sıcak olunca çok çabuk büyüyo, çizik falan dinlemiyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...