Guest uyumsuzelement

Mazda 2 Sedan

Bu konuda 29 ileti var

Her ne kadar Türkiye'ye gelmesede benim çok hoşuma gitti , şu bir gerçekki Mazda sedan araç işini hb den daha iyi beceriyor...

post-0-141695269563_thumb.jpg

post-0-141695269566_thumb.jpg

post-0-141695269568_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yav ne kadar güzel bi araba yapmışsın. Hem sedan hemi otomatik, yollasana sedan memleketi Türkiyeye. Hayret bişi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ama mazdada peugeot serisine dönmeye başladı onlar hb kasayı boy boy yaptı,mazdada sedanı yapıo..mazda 2 sedan bile mazda 6 yı andırıyo sanki..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda2 sedan yeni değil bayadır var. TR ye gelse Clio symbol e güzel rakip olur ama dizel olmak şartıyla :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda2 mı bu ya bıraz buyuk geldı bana resmen bızım m3 sedanlardan bıle daha byuk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla alacaksam sedan alırım hatuna, eh sedanda hemen gelmez acelemiz yok şu durumda :D

zopalık koca modu: On

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok güzel bu mazda 2 sedan ya.. türkiyeye gelmesi gereken araçlardan.. fiyatı da şu anki mazda2 hb aralığında olursa iyi bi pazar yakalayabilir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben nedense sevemedim.Ben her nekadar sedancı olsamda B segment araçların hb olmasından yanayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arka camın başlangıcından itibaren "sedan mı olsam HB mi kalsam" diye karar verememiş bir hava var sanki. kimlik bunalımı yaşayan clio symbol gibi bişey olmuş işte :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Otomatik olmayan 2yi neyleyeyim. İster hebe, ister sedan olsun.

oda gelecek çok yakında inşallah :) burak hocam geçenlerde bir basın toplantısı yapmıştı forumda :D dizelde gelecekmiş,ben hocamın yalancısıyım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende aksi gibi hepsini bir arada kullanmışım :D hay allah :D

hiç şansın yok BANdırma seyahati kazananlar  listesine ilk sıradan giriş yaptın hayırlı olsun  :clap::tey:  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pek beğenmedim.Orantısız olmuş sanki, mondeo gibi arkası biraz büyük olmuş :) Tabi canlı canlı görmek lazım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş mazda Türkiyede iyi reklam ve iyi fiyat ile iyi satar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.