Jump to content

Mazda Koç'a geçti mi ?

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

10

• Selman

7

• Mücahit

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Eski patron, aynı zamanda yeni patronların teki, binbir eziyetle hazırlayıp, son şeklini bile verdiğimiz metni eğer yollayıp, cevap aldıysa, kendisi yanıtlıyacaktır elbette....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eski patron, aynı zamanda yeni patronların teki, binbir eziyetle hazırlayıp, son şeklini bile verdiğimiz metni eğer yollayıp, cevap aldıysa, kendisi yanıtlıyacaktır elbette....

abi ben göndermedi diye biliyorum  :-\
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

yanıtlamassa ben talibim işkenceyle konusturmaya :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Göndermedim tabi ki, daha tam bi muabakata varmamıştık ki eski forumda...

bak işkencenin lafı bile konuşturmaya yetti:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

ya bu işten hala haber çıkmadı,1 ay kaldı Mermerlerin sözleşmesinin bitmesine ama kimseden ses yok  :ohmy:

bundanda anlaşılıyorki mermerlerle devam ediyoruz :(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 Ocaktan beri Ford servislerinin Mazdalara da baktığı yolunda bir rivayet dolaşıyor, aslını öğrenebilecek olan var mı? Yani Ford servisi tanıyan....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 Ocaktan beri Ford servislerinin Mazdalara da baktığı yolunda bir rivayet dolaşıyor, aslını öğrenebilecek olan var mı? Yani Ford servisi tanıyan....

abi serviste hatırlarsın Bülent Abi dedi ya gülerek gecti gecti hemde coktan diye bana cok ikna edici gelmişti o söz, her nekadar Ebru Hanım aksini belirtsede yine gülerekten, bana acıklamayı yapmak için zamanının gelmesini bekliyorlar gibi geliyor :(_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim için artık farketmiyor.Gelen gideni aratabilirde.Servis olayında şu an rahatım.Ne zaman gidsem  1-2 saat içinde hallediyorlar.Arkadaşla birkere fort sevisine gitdik.A>rızayı şimdi hatırlamıyorum ama önemli bir şey değildi.4 gün sonrasına randevu verdiler,birde araba 1 gün kalacak dediler.O günden sonra böyle kalsada olur benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim için artık farketmiyor.Gelen gideni aratabilirde.Servis olayında şu an rahatım.Ne zaman gidsem  1-2 saat içinde hallediyorlar.Arkadaşla birkere fort sevisine gitdik.A>rızayı şimdi hatırlamıyorum ama önemli bir şey değildi.4 gün sonrasına randevu verdiler,birde araba 1 gün kalacak dediler.O günden sonra böyle kalsada olur benim için.

Haklısın, ben de sürekli gittiğim servisimden çook memnunum, ama bu işin avantajı arabamızın ikinci el piyasasında fiyatının artması, Mazdanın Mermerlerin getirmediği nice güzel model ve motor seçeneklerinin Türkiye'ye gelmesi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

arkadaşlar şu ayrımı iyi yapalım derim servislerden memnunuz sanıorum genel olarak,sorun distribütör mermertaşların markaya olan ilgisizliği ama şöyle bi durumda var koç a geçince fordla aynı serviste bakılacaksa araclarımıza şimdiki servis kalitesine ulaşabilecegimizi sanmıyorum eskiyi arayabiliris yani....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ford kendi arabalarına yetişemiyor birde mazda olursa servistende sorun yaşanmaya başlanır

birde mazdayla Ford sevisine girmek nasıl bir duygu olur işin diger yönü tabiki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...