sercan_ozcimen

Mazda degisime devam

Bu konuda 64 ileti var

tr tuning dergisinin bu ayki sayısında yayınlanacaktır. ilanen duyurulur :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

stıcker herdaim aracımın üzerinde  :tey:

çıkmıştır insallah fotolarda  :sopa::D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mücahit bey Kahramanmaraş'ın neresindensiniz sorabilirmiyim?

Aslen Maraş merkez ama Andırın ilçesinde çalışıyorum,merak ettim neden sorduğunu  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim memleket Gaziantep-Şehitkamil Kahramanmaraşta dostlar akrabalar falan varo yüzden yurt dışındaolmadığım zamanlar çok gidip gelirim de :) pek iyibilmem Kahramanmaraş'ı ama yinede var bildiğim belli başlı yerleri :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anladım,Maraş'a geldiğinde ararsan görüşür tanışırız,sana bir dondurma yediririm  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yaşardan yemem ama o bozmuş öyle diyorlar :) şimdi ferah iyi yapıyor diyorlar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ozaman hiç olmaz boğazım ağrır şuan bile yaz nezlesi geçiriyorumzaten :D mucahit bey andırında ne işle meşgulsunuz sorabilirmiyim bir mahsuru yoksa?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne mahsuru olacak  :) ana mesleğim laborant yan dallarda var haliyle devlet memuru olunca  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne güzel sırtınız yere gelmezyani devlete yaslanmışsınız :) mücahit bey yurt dışından bi arakdaşın biş kaç resmi varonları da atacağımtabi müsadeniz olursa! :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Malesef güzel olmamış. Uzun süre  yapışık kalması halinde çıkartmanın kaputta bırakacağı izler de cabası. Çok ucuz birşey olduğunu da sanmıyorum yapılan çalışmanın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

estafurullah galeri benim ne demek :) utandırıyorsun abi beni.şimdi ekledim haberin olsun ozaman :D bizimkinin 323 ünü ilk sen göreceksin yorumunu bekliyorum ama ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dergiye çıksın görelim :)

Arada Sercan'ın konusu da hafif kaynar gibi olmuş dondurma muhabbetine :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.