Jump to content

77. İzmir Enterasyonel Fuarı ve Otomotiv Dünyası

ayildirimzen
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

yeni 2009 model iran araçları olan samand ı inceleme şansım oldu araçların üzerinde peugeot 307 motoru var ve çok sağlam araçlar bunu gördüm ayrıca fiyatları bayağı uygun tek tip olduklarından dolayı seçme şansıda yok bu bir eksi aslında, araçlara aksesuar yapıldığı zaman pejo 407 lere çok benziyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Benim gördüğüm, Pejo'nun 405'lerinde bulunan SR motoru vardı. Son çıkanlar değiştiyse bilemem.

aynen eski teknoloji motordu halihazırda kullandıgını vermesi pek akılcı bi iş deil
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayır abi iran ateşesi mohammed bey var kendisiyle görüşmemde bizim firma için iran a yatırım yapmaması önerdiler ama 5-10 yıl sonra çıkartıyorlarmış yani yeni teknoloji alıp daha sonra kendileri üzerine patent aldıktan sonra şutingen aynen....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ne olursa olsun japon ürünü kullanılmasından yanayım... bende de mazda sevdasını oluşturan emre oldu ona teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her yeri pejo olsa kaç yazar ki zaten pejo 307 motoru dandik bi motor bi süre kullanmışlığım var. Bu arabaya benzeyen şeylerde de pejonun eski motorları var ben de baktım. Samanda altın semer vursalar samand yine samanddır. Sanayi işi doğan şahinden beter bi modifiye yapıp spor model diye satıyorlar ama bırak 406'yı 605 bile daha güncel duruyor. Sadece bahsi geçen modeldeki jantlar güzel. F430 kopyası bir jant koymuşlar ama üstüne para vermekten öte benim böyle bir arabayla ortamlara girmem için sağlam bir para almam gerek :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi ne olursa olsun japon ürünü kullanılmasından yanayım... bende de mazda sevdasını oluşturan emre oldu ona teşekkürler

Emre aşı tutmuşşş :)

zehri almış abimiz  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...