Jump to content

Bridgestone Potenza Adrenalin

OveRMinD
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Orjinal jantları geri taktığımı geçenlerde söylemiştim. Tabi öyle olunca o jantların üstündeki en az 3 senelik Dunlop Sport Maxx'leri de değiştirmek gerekti. Daha önce 18"'leri alırken almak istediğim fakat uygun boyutu lastikçinin elinde olmadığı için alamadığım Bridgestone Potenza Adrenalin'lerin fiyatlarının da düşmesini fırsat bilerek bu sefer aldım.

İlk izlenimlerim lastiklerin kuru havada inanılmaz derecede iyi tutunduğu yönünde. Öyle ki 205/55/16 olan Adrenalin daha önceki jantlara takılı olan 215/45/18 lastiklerden daha iyi bir tutuşa sahip. (Eski lastikler de çakma bi marka değildi, yine Bridgestone Potenza serisinin Adrenalin'in bi alt modeliydi)

Öyle ki şimdi de "acaba 215/45/18'ler Adrenalin olsaydı nasıl bi yol tutuş olurdu" diye düşünmeye başladım. Almadan önce "Ne kadar fark edebilir ki?" diye düşünüyodum ama resmen bugüne kadar kullandığım tüm lastiklerle arasında dağlar kadar fark var. Üstelik dağ derken de Manisa Spil'i değil, Everest'i kastediyorum bu arada, yanlış anlama olmasın. :)

İzmir'de Volkan'ın tanıdığı (ve tanıştırdığı) lastikçi sağolsun oldukça indirimli bir fiyata aldım. Eğer lastik değiştirme vakti gelip de Adrenalin almak isteyen olursa onlar için de konuşur eğer bi fiyat avantajı olursa İstanbul'a yollatmaya çalışabilirim. Herhangi bi taahhüt altına girmemek için aldığım fiyatı söylemiyorum ama oldukça iyi bir fiyattı. Tabi gidip Toyo'yla veya Kipa'dan alınabilen 40 liralık lastiklerle filan karşılaştırmamak lazım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan aldığında 400 YTL civarında para vermişti Selman Abi, o yüzden o kadar arıza çıkarmıştım, o fiyata olsa yine almam bu zamanda. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biz Mördakla 300 e aldıydık, yanlış hatırlamıyorsam...

ben dördünü o fiyata aldım :)

o kadar değil tabi ama 300'den daha ucuza aldım ben...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ben dördünü o fiyata aldım :)

o kadar değil tabi ama 300'den daha ucuza aldım ben...

ben yenilicem lestikleri Okan nedir fiyat 205 55 16 için birde 205 45 17 için fiyat alırsan sevinirim
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Tamamdır abi telefonu yanımda değil yarın arar öğrenirim

tamamdır saolasın çok acele değil ama şimdiden alıp koyayım lastikleri diyorum 1-2 ay sonra kışlıklara geçerim zaten
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamamdır saolasın çok acele değil ama şimdiden alıp koyayım lastikleri diyorum 1-2 ay sonra kışlıklara geçerim zaten

O zaman yazın alsana en azından daha yeni lastik almış olursun :) 5-6 ay daha uzun ömürlü olur hamur açısından

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlısı olsun Okan..

jantları neden çıkardın?

lastik benimde yenilemem gerek..ama kışa girerken bakalım ocak gibi..

bende direk adrenalin alacağım..

bu arada Sercan içinde fiyat almıştık oradan ama sonra başka bir yer oradan daha uygun fiyata verdi..

4 adrenalin 205/55/16 için 800-900 ytl gibi bişey vermişti Sercan..hemide yarısı peşin yarısı taksitli

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...