ozanm3

Mazda 2 reklamı

Bu konuda 27 ileti var

arkadaslar bugun hurrıyet gazetesınde spor sayfasının arkasında tam sayfa mazda 2 reklamı vardı ne dıyosunuz bu ıse yenı bı atılım dır bu bence eylul ayını mazda 2 reklamı yapmak ıcın ayırmıslar ekımde de mazda 6 reklamı yapılcakmıs

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Demekki Mazda2lerin temini konusundaki sıkıntı yavaş yavaş azalıyor. Zira yılın arabası seçilen bir modelin reklamını yapmak için bu kadar geç kalmalarının başka açıklaması yok gibi geliyor bana.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sabah Gazetesi' nin arka sayfası da tam sayfa olarak reklama ayrılmıştı bugün...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Onlar reklamını çıkara dursunlar ben eskittim bile :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

reklamda reklam olmuş yani :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Onlar reklamını çıkara dursunlar ben eskittim bile :D

Ne eskitmesi halen yeni gibi duruyor ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2008 model  :D 4200 km de  :D

Ehehe bende bi şirket aracı var 2009 model henüz 20 gün olmadı bayiden teslim alalı ama km.4600 oldu :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2008 model  :D 4200 km de  :D

Bazı abilerimiz gibi yılda 4-5 bin km yapmandan iyidiri :D Hiçdeğilse arabanın hakkını veriyorsun :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bazı abilerimiz gibi yılda 4-5 bin km yapmandan iyidiri :D Hiçdeğilse arabanın hakkını veriyorsun :D

he valla haklısın:)))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 3 arkadaşlar, mazda 3...

Bence şu an Mazda'nın lokomotif olabilecek tek aracı Mazda 3'tür. Bu aracı tekrar otomobil dergilerine test edilmek üzere göndererek başlanmalı diye düşünüyorum.

Zira Mazda'yı son 2-3 yıllık kötü performansına rağmen akıllarda tutan araç Mazda 3'tür.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ayrıca Mazda 3'ün fiyatı göreceli olarak biraz yüksek duruyor rakipleri arasında. 2-3 bin Ytl daha ucuz olması gerekir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kulak çınlama mode: ON

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir fikrim de şu:

Bence ünlü kişilere Mazda 2 hediye edilebilir ya da eylence mekanlarından çıkarken Mazda2 ile görüntülenmeleri için anlaşma bile yapılabilir diye düşünüyorum. O zaman bu araç yüksek bir statü de kazanacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir sürü gençlik ve aile dizisi var piyasada. Veri altına ailenin kızının altına bak nasıl artıyor işler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 3 arkadaşlar, mazda 3...

Bence şu an Mazda'nın lokomotif olabilecek tek aracı Mazda 3'tür. Bu aracı tekrar otomobil dergilerine test edilmek üzere göndererek başlanmalı diye düşünüyorum.

Zira Mazda'yı son 2-3 yıllık kötü performansına rağmen akıllarda tutan araç Mazda 3'tür.

Sanırım şu anda Mazda3'ün arka planda kalması halihazırdaki kasanın ömrünü doldurmuş olmasından kaynaklanıyor. Yılsonundaki kasa değişimi ile tekrar Mazda3 e odaklanacaklardır diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya arkadaşlar ezmeyin mazda 2 yi zaten ismi lazım olmayan arkadaşlar ;) yeterince ezmişti .....küçük ama gurulu bir araba o :geyik:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.