Jump to content

Hiç mi yoktur Mazda'nın kötü yönü?

nenonih
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest architect

Aracın 2. el değerini arttıran bir unsur da yetkili servis bakımlı olması ve her yaptığınız kazanın detaylı fotoğraflarını satarken beyan etmeniz.Bu satışta guveni arttırıyor.Örneğin benim aracın arka sağ çamurluğuna "Deve" bir otobüs şöförü sürtüp ters yönde akan trafikten yararlanıp kaçtı. Fotoğrafladım ve Merser de onarım yaptırdım. Belgeleri de saklıyorum.

Tavsiye ederim.

Örneğin:

Dod detay bilgi verdiği için vurulmuş arabayı rahatça satıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 111
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Selman

6

• bülenterguvan

14

• nenonih

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest architect

Yıl sanırım 2001'di,

Babama ait 94 626'yı satarken bir alıcının tanıdığı bir usta,çok bilmiş bir edayla "bu araba önden darbeli" demişti. Çok bilmiş bir şekilde...O an şafak attı bende... Çektim kaputun dikmesini "Bir dakka arkadaşım sen daha doğru sözle konuşmaya başlamadın. Kusura bakma satmıyorum size aracı" dedim. Alıcı önce bir "Aptallaştı" Sonra çevirmeye çalıştı lafı. "Bu arkadaş sizi daha çok yanıltır.Siz bu arabayı almayın" dedim adamın yüzüne.

Piyasa çakal dolu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
Guest zaloğlu

153.000 km de arabam her 5.00'e bir servis gördü.

Herşeyi mükemmel makyajı zayıf, satayım dedim piyasa fiyatına inanamadım.

Bilen biri olmazsa hayatta satmam kimseye, o tarz alıcılar motoru yorgun makyajlılara binedursunlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaslar gereklı acıklamaları yapmıslar ben de bırsey ekleyeyım pıyasa da  zengın donanımlı ve ucuz araba mazda dır.dıger konular ıse ıhtıyac ve zevk meselesı sımdıden hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

Bir de bağımlılık yapıyor abi onu unutmuşsun :D

Konu başlığını görünce hem hortlatayım hem de Burak'ın yazdığı gibi "bağımlılık yapıyor" uyarısında bulunayım istedim, ama patron benden hızlı çıkmış, hemde yıllar önce...

:tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu kadar donanımlı ve güvenli aracın muadillerine göre fiyatları uygun olmasına rağmen tutulmaması gerçekten üzücü bir durum..diğer araçlarda opsiyonel olan özellikler mazdalarda standart..nedir bu mazdaya olan önyargı yahuu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...