kırmızı_323

Ses Yalıtımı Hakkında (90-94)

mazdacılar sizce aracın içeriye aldığı sesi biz kendimizce nasıl kesebiliriz bir fikriniz varmı? yol sesi lastik sesi falan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lastik sesini kaliteli yumuşak lastikle çözebilirsiniz fakat japon arabalarının genel karakterislik özelliği içeri fazla ses almasıdır...ses yalıtımı yapılabilir ama kusursuz bi hal için çok uğraşmak gerek.

opel bu konuda özellikle son zamanlardaki meriva veya astra sedanda ses konusunu yerle bir edip motorun stop ettiğini falan düşündürecek kadar iyi hale getirmiş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet dostum bende bikeresinde opelde motoru stop ettirdiğimi zannetmiştim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

323 ses almaz.

Alınan ses için bişey yapılamaz.

Kapı lastiği değiştirmekle ses kesilmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

323 ses almaz.

Alınan ses için bişey yapılamaz.

Kapı lastiği değiştirmekle ses kesilmez.

323 içine ses alır

Alınan ses için komple yalıtım yapılır biraz maliyetlidir aracın fiyatı göz önüne alındığında o kadar masraf değmez

Kapı lastiklerini kendi aracımda değiştirdim dışardaki sesler artık daha zor giriyor içeri

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ziebart ses yalıtımı daha doğrusu alt yalıtım yapıyor ama eşek yüküyle paraya, deymez bence, alışırsın nasılsa..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.