Jump to content

Triger - debriyaj 97 Mazda323 Familia

Guest meco1
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

değerli arkadaşlarım ben henüz binemesemde 97 model yeni kasa 1.8 familla sahibiyim bayramda kavuşacağım. aracım 88.000 km. de (orjinal) ;debriyaj kaydırıyor;triger fabrikanın taktığı.

aracımın bu parçalarını değiştireceğim ancak aracım izmirde ben istanbuldayım acaba bu parçaları buradan (aksaray) alıp izmirde sadece taktırsam nasıl olur tavsiye edebileceğiniz parçacılar var m?;trigeri set olarak mı değiştireyim sadece lastiğini mi değiştireyim? birde bu araç için kapalı üst bagaj almak istiyorum. tavsiyelerinizi yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• greypratica

3

• ozanm3

5

• FAMILIA

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest mustafa_g

ilginize teşekkür ederim semaviciğim mesajını aldım yarın arıyacağım.

oralara kadar parça götürmene gerek yok, izmir'de Dündar usta var. Foruma pek girmiyor ama bir yerlerde iletişim bilgileri olması lazım. Arabayı ona götürürsen, işçiliği parçası v.s. hepsini halleder :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir hatırlatma yapmak isterim valeo degil orjinal capon balata alırsanız sanırım daha huzurlu olursunuz :)daha önce valeo taktırmıştım yaklasık 10 günde sıyırmıstı daha sonra capon olanını taktırmıstık 20000km acemi bir sürücü tarafından kullanılıyor henüz bir sey olmadı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

bir hatırlatma yapmak isterim valeo degil orjinal capon balata alırsanız sanırım daha huzurlu olursunuz :)daha önce valeo taktırmıştım yaklasık 10 günde sıyırmıstı daha sonra capon olanını taktırmıstık 20000km acemi bir sürücü tarafından kullanılıyor henüz bir sey olmadı :)

ya sizde bi anormallik var ya da bende.

geçen sene takılan valeo halen üstünde ve eminimki site içinde benim kadar baskıyı zorlayan kişi sayısı çok azdır. yine de iyi dayandı valla valeo :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar ilginize teşekkür ederim İzmir deki dundar ustaya nasıl ulaşabilirim acaba.

bu arada SEMAVİ ciğim ilyas ustayla görüştüm bugün saolsun daikın yokmuş şuan elinde ama gelmeden 2 gün önce ara temin ederim dedi valeo dedim sakın sakın dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya sizde bi anormallik var ya da bende.

geçen sene takılan valeo halen üstünde ve eminimki site içinde benim kadar baskıyı zorlayan kişi sayısı çok azdır. yine de iyi dayandı valla valeo :)

şuan bende valeo kullanıyorum değiştireli daha 1000 km anca olmuştur herhangi bir sorun olmadı daha  :hi: 
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkdasım daha gecen yolda kaldı baskı balatayı sıyırmıs baya bı cekıcı fln bekledık gecenın o saatınde araba focus ve daha 18.000 km de bu baskı balata  bu kadar kolay mı dagılıyo yanı???benımkı at o yuzden bızde yok baskı balata hakkaten bole hemen sıyrılıyosa manuel hevesım kırılır valla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkdasım daha gecen yolda kaldı baskı balatayı sıyırmıs baya bı cekıcı fln bekledık gecenın o saatınde araba focus ve daha 18.000 km de bu baskı balata  bu kadar kolay mı dagılıyo yanı???benımkı at o yuzden bızde yok baskı balata hakkaten bole hemen sıyrılıyosa manuel hevesım kırılır valla

sürekli yarım debriyaj yapılırsa balata normalden daha kısa sürede biter
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

selman abiciğim tel için teşekkür ederim yarın dundar ustayı da arıyayım fiyatta fark pekyoksa parçayı buradan alıp götürmek mantıksız.İzmirde halledeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada debriyaj ayarının yapılamaması biraz sıkıcı!!! daha önce uno kullandım bir kelebek vida vardı elle çevirerek debriyajın ayarını kendim yapıyordum çok kullanışlı bir özellik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...