Jump to content

Mazda 626 kyb amortisör

seben11
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda 626 için kyb amortisör nerden bulabilirim

Kardeş 1 tane bir arkadaşta var piyasa değerinin 100 YTL.nin üzerinde olduğunu söylüyolar 50 liraya verecekti bana... 90 Model 626 2.0 için diğer 626.lara uyar mı bilmem... Ben 4 amortisör alıcam fakat arkadaştaki tek olduğu için KYB mazdanın orjinal amortisörleriymiş bu teki alınca 3 tane daha alırsam baya bi masraflı olacak bana... Neyse ya...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

en güzel ve en ucuz aksarayda japoncuda kazancı seg satıyo benım arkadastata 91 war o seneler once almıstı ondan duydum kyb yı hala kullanıyo tavsıye ederım

baska bı dandık bısey almaktansa bıraz fazla wer kby al cunku o kasa626nın parcası cok kalıtelı ve cabuk eskımıyo ama sen boludasın galıba kargo falanda yaptırtabılırsın bı telle ulasıp fıyat sormanda fayda war

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yardım otostart sitesinden mazda 626 2.0i-16 arka sağ ve sol için hangi amotisörleri almalıyım ben baktım sağ ve sol olarak yazmıyor.bide gazlımı iyi yağlımı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

arkadaşlar yardım otostart sitesinden mazda 626 2.0i-16 arka sağ ve sol için hangi amotisörleri almalıyım ben baktım sağ ve sol olarak yazmıyor.bide gazlımı iyi yağlımı

gazlı iyi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...

Bana da 4 adet lazım İlyas ustaya sormuştum bi aralar 115 TL KYB için fiyat 1 adet fiyatı olarak...

Ancak amortisörün KYB olmasına rağmen garantili parça olmadığını söyledi şaşırmıştım...

Bunun yanısıra dandik 60-70 TL.lik çin malı amortisörlerin garantili olduğunu da söyledi iyice şaşırdımdı ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

Bana da 4 adet amortisör lazım aracım 94 model 626 sedan kyb yada monreo yardım lütfen!!

Tavsiyem KYB olsun. (Gerçi Monroe bilmem ama KYB iyidir. Bende 2 sene önce Bursadan almıştım.Yedek parçacıların sitesinde bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Gökhan bey onuda araştırdım ama bir türlü satan bir site bulamadım otostart ta bu ürün şu an yok satıyor.Bildiğiniz başka bir sitenin link adresi varsa,verirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...