FAMILIA

Kuzuyla kaza yaptım :(

Bu konuda 100 ileti var

dün gece 23:30 sularında Ankarada önüme atlayan bir şahin ve malum son...

sağ taraf ta tampon,sinyal ve davlunbaz falan kırıldı :(

şu formu doldurdum,bugünde ehliyet,ruhsat fotokopilerini alıcam az sonra adamdan.

başka bir şeye gerek yok heralde değil mi?

sonra servise gidip vericem tüm evrakları???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Cihangir.

Sorduğun aracın kaskolu olup-olmamasına ve kusurun kimde olduğuna göre değişir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağol Selman abi.

aracın kaskosu vs yok sadece trafik sigortası var.

hatanın kendinde olduğunu kabul etti.

benim araç için görmeden yola atladım yazdı hatta o kaza tutanağına...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O zaman önce adamın trafik sigortasıyla görüş, onların anlaşmalı olduğu servise gidersen cebinden para verip sonra almakla uğraşmazsın, daha kolay hallolur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O zaman önce adamın trafik sigortasıyla görüş, onların anlaşmalı olduğu servise gidersen cebinden para verip sonra almakla uğraşmazsın, daha kolay hallolur.

axa oyak adamın sigortası.

ben yarın direk MeB Başayara gidip vermeyi düşünüyodum arabayı,o zaman axa oyağın hangi servisle anlaşmalı olduğunu öğrenmeden gitmiyim servise.

sağol abi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Cihangir. Tolga ile bir telefonlaş sanıırm yol gösterir sana. Hatta istersen özelden cep telefonunu atayım sana şimdi görüş. Benden aldığını söylersen ayıpta olmaz ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağolun,teşekkür ederim herkese.

axa oyağı aradım meb başayarla anlaşmalıymışlar.oraya götürücem inşallah yarın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Başayar'a gidince masaj koltuğuna otur Cihangir 1-2 jetonda ne stres kalır ne gerginlik. Tolga'ya da selamlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağol abi.arabadan sonra da benimde bi ara insan servise gidip boyun MRı falan çektimem gerekicek sanırım.

güneşliğe kafamı vurdum boynum ağrıyo biraz :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun

sağol Murat abi...

Başayar'a gidince masaj koltuğuna otur Cihangir 1-2 jetonda ne stres kalır ne gerginlik. Tolga'ya da selamlar..

aleykümselam,özel mesaj çektim nerde olduğunu falan sordum.

Ankarayı biraz biliyorum ama Balgat taraflarını hiç bilmiyorum :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kemerin takılı değilmiydi ?

70le falan frene bastım,40la falan vurdum diye tahmin ediyorum,kemerde takılı değildi :(

masaj koltuğundan heralde kalkmam abi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

AŞTİ nin önünden Konya yönüne gidiyorsun. 70 Gün köprüsünü geçince hemen solda kalıyor. İleride bir köprüden U dönüşü yaparak diğer yöne dönebiliyorsun. Çok basit bir yerde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.