Jump to content

Carbon Clean Hakkında

Guest sedemirkan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest sedemirkan

arkadaşlar bir arkadaşımın tamirci arkadaşı senin arabaya carbon clean yapalım dedi 60 ytl de ücreti varmış sizce fiyat nasıl yaptırmalımıyım bir artısı olurmu boşu boşuna parayı çöpe atmayalım bir size danışyım dedim bu arada istanbul maslakta yaptırıcam veya tavsiye edeceğiniz bir yerde olabilir. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fiyatı gayet uygun görünüyor eğer merdiven altı bir yer değilse :D hatta bende gelebilirim...

yararı konusunda bir şey diyemiyorum çok şey okudum inanılmaz fark etti diyenler var hiç bir işe yaramadı diyenlerde onu abilerim söylesin ... 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sedemirkan

carbon clean diye arama yaptırırsan daha önce konusu geçmişti gerkli açıklamaları bulabilirsin  ;)

mücahit abi carbon clean diye arama yaptım hiç sonuç çıkmadı onun için yeni konu açtım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Carbon clean için iyi bir fiyat eğer gerçek malzeme ve cihazı kullanıyorlarsa. Geçen sene 80 YTL idi. CC araca performans vermez sadece birikmiş olan kurumları temizliyerek normal performansına yaklaşmasını sağlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Ben Yaptırdım Performansta bi değişiklik gördüm şöle carbon ile birlikte bujileride yenilettim bayadır değişmiyordu ama alt devirlerde biraz canlanma oldu çok silkeliyordu yaptırdığım servis aracımda lpg olduğu için 80-100 km benzinde git dedi ondan sonra lpgye al dedi ben aynen dediği gibi yaptım ve yüksek devirde kullanmamı söledi bu süreç içerisnde... Şu anda 30 Ytl lik gaz ile 180 km gittim ilk ölçümde şehir içi 166ykr  yakıyor km de  yaptırmadan önce 210 ykr gibi yakıyordu km de. araç 99 model 323 1.5 ayrıyetten katalizör iptali egsoz ve 16" jantlar ile...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

carbon cleanin işlevini öğrendim bugün motoru yağ ile temizlemek daha iyi olduğunu söylediler. yani motor yağı değimeşmeden ilk önce kendi yağını boşaltıp yerine ucuz bi yağ koyup 2 gün sonra tekrardan boşaltıp kaliteli yağ konduktan sonra motor içi on numara oluyormuş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Bizimde yaptırmamız lazım Carbon Clean izmitte yapan bi yer var mı ya da servise gidip yaptırsak çok mu pahalı olur

eski bloklarda 208. blok 83 numarada oto klinikte yaptırabilirsiniz veya bir arka sokaktaki Aşir ustada veya Bosch servisinde yaptırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

en iyi yorumu patron yapar şimdi nede olsa uygulandı carbon clean vavi vazdaya.. nerdeyse 1 sene olmuş yaptıralı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eski bloklarda 208. blok 83 numarada oto klinikte yaptırabilirsiniz veya bir arka sokaktaki Aşir ustada veya Bosch servisinde yaptırabilirsiniz.

Yardımınız için teşekkür ederim

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Motor yağı ile temizlemek ile Carbon Clean arasında hiçbir benzerlik yok. Kim yağ değişimi ile daha iyi olur demişse ya motordan hiç anlamıyor ya da Carbon Clean'in ne olduğunu bilmiyor demektir. Daha önceki yazılarımı okursanız Carbon Clean'in tam olarak ne yaptığını öğrenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...