Jump to content

Sağ ön kapı kilidi bozuldu

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam,

sürücü tarafından kilitlediğimde tüm kapılar kilitleniyor..Dışarıdan merkezi kilit te tüm kapıları kilitliyor..ancak sağ ön kapıyı tek olarak oradan kilitlemek istediğimde olmuyor..

böyle bir arıza oldu işte aktarayım dedim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alarm yok..ama sorun şu ki ben hep kapıları kitlerim seyir halindeyken..sonra durunca ve sağ ön kapıdan eşim inecekken açmayı unutursam kızar ve kendisi sağ ön kapıyı tek olarak açar..bende ona kızar bak bigün bozulcak dedim ve bozuldu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Alarm yok..ama sorun şu ki ben hep kapıları kitlerim seyir halindeyken..sonra durunca ve sağ ön kapıdan eşim inecekken açmayı unutursam kızar ve kendisi sağ ön kapıyı tek olarak açar..bende ona kızar bak bigün bozulcak dedim ve bozuldu :)

sabotaj olmasın :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla görmüyom Volkan, ne yalan söyliim... Resim indirme özelliğini kapadım browser'ın... :)

haklısın Okancım,telefondan girdiğini unutmuşum  :-\
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araba 2006 mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat Abi, içindeki teli kopmuştur onun. Ama kilitle bir ilgisi yok, kolu hızlıca çekersen içindeki tel kopuyor.. Sadece kapının döşemesini kaldırıp içindeki teli değiştiriverirler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benimkide aynı sebebten bozuldu  galiba. benim eşimde  ben kapı  kilidini açmadam kendi tarafını  açıyordu  ama  bizde  sürücü tarafı bozuldu.  :-\ :-\
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...