Uygar

Mercek far uygulama ve far boyama

Bu konuda 32 ileti var

http://www.sahibinden.com/focus_ii_mercekli_far_WQQaXQQ10348371WQQpXQQdisplayitem

Satıcının diğer ilanlarına da bakın

Fırat şu anda buraya focus için kendi farlarına mercek uygulama yaptırıyor. Mercek farı olmayan araçlar için başka marka araçların mercek aksamını sökerek güzel bir işçilikle kendisine getirilen fara uyguluyor. Far satmıyor yani sadece uygulama yapıyor. Ayrıca far boyama, Led sinyaller gibi işlemleri de yapıyor. Adamın işçiliği çok iyi aklınızda bulunsun. Kozyatağında adamın dükkanı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uygar bi tutturamadın linki  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

=89482] Link

Fırat şu anda buraya focus için kendi farlarına mercek uygulama yaptırıyor. Mercek farı olmayan araçlar için başka marka araçların mercek aksamını sökerek güzel bir işçilikle kendisine getirilen fara uyguluyor. Far satmıyor yani sadece uygulama yapıyor. Ayrıca far boyama, angel, Led sinyaller gibi işlemleri de yapıyor. Adamın işçiliği çok iyi aklınızda bulunsun. Kozyatağında adamın dükkanı.

Link muhteşem olmuş, alıntı yapayım da karambole gitmesin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya linkte bi kod var o bozuyor işi kurtaramadım. [s ] kodu işi bozuyor. sonra tek ilan yapıp düzelttim. Önceki link adamın diğer ilanlarını da gösteriyordu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Angel ve far boyatma işini bu aralar ciddi ciddi düşünüyorum.Boyatırsam siyaha boyatırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyiymiş ama adam 200ytl ye baya para kırıyordur. LED lerin tanesi 10 kuruş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gerçi ilanda Süleyman'ın araba da var üst sırada 3. foto...

EDIT: Bence güzel değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gerçi ilanda Süleyman'ın araba da var üst sırada 3. foto...

EDIT: Bence güzel değil.

Aslında ben angel ve far içi boyatma düşünüyorum.Aklımda led olayıda var ama far'a değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

far içi boyatmayı ben de düşündüm de vazgeçtim sonradan...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

far içi boyatmayı ben de düşündüm de vazgeçtim sonradan...

Hazır Angel için açılmışken bayatayım diyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi bizim burda angel yerine led takıyorlar baya güzel duruyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda3 te angel çok daha güzel duruyor..

katılıyorum, birde zaten angel ve shark anten takınca bmw çakması diyor millet şimdide led şerit olursa adı audi çakması olacak karar verelim arkadaşlar hangisinin çakması bizim guzular :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

10 kuruşluk ledlerden takmıyorlar ama, tahtakalede biyerde buldum ledleri tablasıyla birlikte en kalitelisi metresi 40 dolar gibi geliyor.

uğraşmak isteyen olursa kendi kendine 0212 511 00 69 orc organizasyon

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

10 kuruşluk ledlerden takmıyorlar ama, tahtakalede biyerde buldum ledleri tablasıyla birlikte en kalitelisi metresi 40 dolar gibi geliyor.

uğraşmak isteyen olursa kendi kendine 0212 511 00 69 orc organizasyon

tahtakalede sürtmeye gerenk yok her yerde var artık bunlardan ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tahtakalede sürtmeye gerenk yok her yerde var artık bunlardan ;)

Aslında o taraflarda bi işimiz vardı seninle şimdi hatırladım :) Bi ara gidelim de hem o işi halledelim hem de led alıp arabanın sağına soluna takalım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında o taraflarda bi işimiz vardı seninle şimdi hatırladım :) Bi ara gidelim de hem o işi halledelim hem de led alıp arabanın sağına soluna takalım :D

ne işimiz vardı bi hatırlasam :D açık verme özelden yaz >:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fırattan bugün öğrendim. Adam angel yapmıyormuş. Yapması dert değil ama kolay bozulan bir parça olduğu için uğraşmıyormuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.