Jump to content

Mercek far uygulama ve far boyama

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/focus_ii_mercekli_far_WQQaXQQ10348371WQQpXQQdisplayitem

Satıcının diğer ilanlarına da bakın

Fırat şu anda buraya focus için kendi farlarına mercek uygulama yaptırıyor. Mercek farı olmayan araçlar için başka marka araçların mercek aksamını sökerek güzel bir işçilikle kendisine getirilen fara uyguluyor. Far satmıyor yani sadece uygulama yapıyor. Ayrıca far boyama, Led sinyaller gibi işlemleri de yapıyor. Adamın işçiliği çok iyi aklınızda bulunsun. Kozyatağında adamın dükkanı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

=89482] Link

Fırat şu anda buraya focus için kendi farlarına mercek uygulama yaptırıyor. Mercek farı olmayan araçlar için başka marka araçların mercek aksamını sökerek güzel bir işçilikle kendisine getirilen fara uyguluyor. Far satmıyor yani sadece uygulama yapıyor. Ayrıca far boyama, angel, Led sinyaller gibi işlemleri de yapıyor. Adamın işçiliği çok iyi aklınızda bulunsun. Kozyatağında adamın dükkanı.

Link muhteşem olmuş, alıntı yapayım da karambole gitmesin :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya linkte bi kod var o bozuyor işi kurtaramadım. [s ] kodu işi bozuyor. sonra tek ilan yapıp düzelttim. Önceki link adamın diğer ilanlarını da gösteriyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gerçi ilanda Süleyman'ın araba da var üst sırada 3. foto...

EDIT: Bence güzel değil.

Aslında ben angel ve far içi boyatma düşünüyorum.Aklımda led olayıda var ama far'a değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

far içi boyatmayı ben de düşündüm de vazgeçtim sonradan...

Hazır Angel için açılmışken bayatayım diyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Mazda3 te angel çok daha güzel duruyor..

katılıyorum, birde zaten angel ve shark anten takınca bmw çakması diyor millet şimdide led şerit olursa adı audi çakması olacak karar verelim arkadaşlar hangisinin çakması bizim guzular :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 kuruşluk ledlerden takmıyorlar ama, tahtakalede biyerde buldum ledleri tablasıyla birlikte en kalitelisi metresi 40 dolar gibi geliyor.

uğraşmak isteyen olursa kendi kendine 0212 511 00 69 orc organizasyon

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

10 kuruşluk ledlerden takmıyorlar ama, tahtakalede biyerde buldum ledleri tablasıyla birlikte en kalitelisi metresi 40 dolar gibi geliyor.

uğraşmak isteyen olursa kendi kendine 0212 511 00 69 orc organizasyon

tahtakalede sürtmeye gerenk yok her yerde var artık bunlardan ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tahtakalede sürtmeye gerenk yok her yerde var artık bunlardan ;)

Aslında o taraflarda bi işimiz vardı seninle şimdi hatırladım :) Bi ara gidelim de hem o işi halledelim hem de led alıp arabanın sağına soluna takalım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Aslında o taraflarda bi işimiz vardı seninle şimdi hatırladım :) Bi ara gidelim de hem o işi halledelim hem de led alıp arabanın sağına soluna takalım :D

ne işimiz vardı bi hatırlasam :D açık verme özelden yaz >:D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fırattan bugün öğrendim. Adam angel yapmıyormuş. Yapması dert değil ama kolay bozulan bir parça olduğu için uğraşmıyormuş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...