Jump to content

Performans Hakkında (90-94)

berkobal
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

323 lerin son hızı kaçtır?Ben bugün baya aslıdım 145 filan oldu 240 ibreli araba 140 yaptı acayip moralim bozuldu :kafa: ama en yakın zamanda yine deniyecem ucunda motoru yakmak olsa bile :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• berkobal

7

• Lupara

4

• AntonioMontana

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

boş ver 140 neyine yetmiyor.ne yapıcan son hıza çıkıp her türlü zarar benzini içer, hayat tehlikesini söylemiyorum bile...

ama yinede 170-180 yapabilir tahminimce :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Osmanlı1299

ben de merak edip190 yapmıştım ama hiç gereği yok aslında. (ibresi 220) aşırı hız hiç bir zaman iyi değildir ben ilk aldığımda otobanda denemiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaw bi deneyim dedim normalde çok atak gidiyo bugün A-3 s-line ile ışıkta kalkışta filan kafa kafaya gittim hatta 120 ye kadar zorlayıp geçtim 1 boy bile (sonra dier ışıkta durdum :) ) gece gelirken dedim bakim ne yapıyor bastım 140 ı biraz geçti kaldı.

bujiler bayadır değişmedi ve yağı F nin üstünde acaba bundan mı?Yoksa kendimi kandırmamayım araba anca bu kadar mı? :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

140 azmış.Bence bujilere bi baktır.Tabi bir çok nedeni olabilir.Rot ayarları,lastik,ateşleme hepsinden olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ateşleme filan olsa 120 km ye kadar da bi etkisi olmaz mı 120 km ye kadar fişek gibi gidiyo ama 120 yi geçince bi ağırlık çöküyo sanki arabaya

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ateşleme filan olsa 120 km ye kadar da bi etkisi olmaz mı 120 km ye kadar fişek gibi gidiyo ama 120 yi geçince bi ağırlık çöküyo sanki arabaya

bizim araçların hızlanması çok iyi ama biraz gittikten sonra 5. vites yok gibi bişey oluyor sadce 4 te bağırmasını engelliyor 5 de rahat giiyor bide lpg varsa tmm fazla bişey beklemicen ben benzinde 180 i gördüm gerisine tırstım basmadım sınırları zorlamamak gerek :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hızın fekaket olduğu konusunda bende sizle hemfikirim ama bi deneme amacıyla ve çevre yolunda geceleyin denedim yoksa normalde de sürekli hızlı giden biri değilim 90-100 arası gitmeye çalışıyorum malum araba tüplü değil ve karbüratörlü :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

yapmayın arkadaşlar yaaa...

Kadirin eksik beygirli (65 beygiri kalmış) arabası bile 180'e kadar çıkmıştı. arabanızda bir problem olmadıktan sonra o arabaların son hızı 190-200'e kadar gidiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabanın çantasını kurcaladığımda içinde bizden önceki sahibinin aracın muayenelerini Herter de yaptırdığını gösteren bi defter buldum değişenleri,bakımı yapılanları km'si hepsi yazıyo baskı balatası 140 binde değişmiş şu anda 207 binde araba balata yememiştir herhalde.Bujiler kışa girerken değişecek zaten üstündeki buji kabloları orjinal bu kablolar acaba çift tırnak bujiyi kaldırır mı?Yoksa onları da mı değiştirmek lazım

kadir abi deöiş ki karbüratör temizliği yaptır bizim yapabileceğimiz bişey mi bu yoksa usta mı yapması lazım?Carbon clean ın bi yararı olur mu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bencde hava filtreleri ve bjiler öncelikli olarak kontrol edin ben 3 vitesle yapıyorum 140 ı cokta zorlamadn 175 gördüm arabamda yalnız lastik havalarından tutun balans dahi hızı etkiler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

yokuş aşşagı 87bg 323bg ile 200e 1-2 km kalmıstı yol bitti ve araçda hiç tüp kullanılmadı benzinle yaptım gözüm dönmüştü sinirden farketmedim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracı aldıgımızda  ilk senesinde denemistik otobanda tüp taktırmamıştık benzinde ve 200ü gördük daha gidiyordu ama tırstık basmadık daha fazla :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...