Sign in to follow this  
Followers 0
Uygar

Kanal A Otomobil Dünyası

Bugün Kanal A Otomobil Dünyası programında Mazda markası hakimdi. Programın Sunumu Mazda Ozan'dan yapıldı sanırım. Programın ilk bölümünde Mazda 2 nin testi vardı. Otomobilin kendine has özellikleri vurgulandı. Otomatik ve Dizel versiyonlarının önümüzdeki sene satışa dahil edileceğini söylediler.

40074899wt9.jpg

88616675bu5.jpg

53865754sc7.jpg

11327803dg5.jpg

63499408ss4.jpg

Mazda Ozan mı ? Necip'in tükkandan mı ?

bilmiyorum tam emin değilim programın sonunda mazda ozan mı orhan mı biyere teşekkürler yazıyordu yakalayamadım.. :(

İnanmıyorum. O kadar bekledim programı, uyuyakalmışım. Birde üstüne Mazda çıkmış.

Mazda Opan dı araçları veren  :fiuw:

opel ankara,mazda bayiliği almış geçen gün mesajı geldi...astra varken bir sorun için aramıştım,oldukça yardımcı olmuşlardı.oradan hatırlarım...

Son resimdeki kırmızı mazda3 ün bagaj kapağı açık kalmış.

İfrit eder beni böyle özensiz işler...

necıp abının yerı olamaz cunku bu arabalar 0 km test aracı hep necıp abıde 0 km yok 2.el satıyo ve bu ıste 1 numara :D

Burası Opan'ın showroom u. Ancak Opel nedeniyle daha önceden Opan-Opal-Opis üçlüsü kazıkçı kimliğiyle ünlüydü Ankara'da. Şu an nasıllar bilmiyorum.

Sign in to follow this  
Followers 0

Bilgi Bankası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.