Uygar

Mazda2 ler Beşiktaşta

Bu konuda 26 ileti var

20080922037lw4.jpg

20080922038ff8.jpg

Bugün Beşiktaşta vapurdan inince iskelenin önünde 4 adet Mazda2 arka arkaya dizilmiş bekliyorlardı. Her birinin plakalıklarında farklı şirketlerin isimleri vardı. Hatırladıklarım Volkar, Evo, Bayraktar. Diğerini hatırlayamadım. Araçların üzerinde mazda bayrakları da vardı fakat etrafta yetkili bulamadım. Otobüse binerken önümden Mazda gömlekli bir bey ve arkasından üzerinde "Kalbimin dili olsada söylese" yazan siyah T-Shirtli 4 Bayan araçlar istikametinde gidiyorlardı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bayiler kendileri başlamışlar demekki reklam çalışmalarına..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cumartesi günü de evonun kendi reklamı vardı hürriyet gazetesinde.. fiyatını da vermişti arabanın..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 ü versem 2 yi verirler miydi acaba  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Reklam yapmaları güzel de eğer harbiden reklam içinse o siyah olan niye öyle leş gibi ki?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hehe 3/1 gibi bişey oldu bu Efe ;D

"Kalbimin dili olsa da söylese" Biran Abi ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yağmur yağıyo ikidebir..

Reklam yapacaklarsa bir bez alır silerler :) Ayrıca hava gayet açıktı dün yağmur felan yağmadı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de Pazar günü Carrefour Bayrampaşa.nın içinde siyah bir Mitsubishi Lancher gördüm hani şu köpekbalığı karaya çıktı muhabbeti olan araç. Görsen millet nasıl etrafında pervane... Mazda da şöyle bir 6 çekse büyük bir alışveriş merkezinin içine ne güzel olurdu...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Millet reklam yapıyor Bülent. Bizimkilerde bir denizde yüzen 6 muhabbeti yoptılar. O da çabuk bitti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

izmit'te Haldız Oto yaptı o işi.

radyoya da reklam vermişler.

aklımda kaldığı kadarıyla;

baba: haftasonu spora gidiyoruz, unutmayın

çocuk: ne sporu baba?

baba: yeni Mazda6 deneme sürüşüne gideceğiz

v.s... v.s....

carfur ve real alışveriş merkezlerine de 2 ve 6 yı götüreceklerdi ama ben gidip görmedim ne durumdalar diye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tepe Nautilus ta da Lancer var. Geçen hafta kırmızıydı şimid füme olmuş :D Araçla fazla ilgilenen yoktu. Araç tamam güzel ama baz versiyonu çok boşmuş arabanın heralde, dolusu için fiyat baya oynuyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda bu reklam yüzünden kaybediyor.mermerler yapamadı.japonlardamı işe asılmıyorlar acaba.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda 2 standını geçen ay bizde Adana M1 de kurmuştuk,genel olarak beğeni büyük ancak yine fiyatı konusunda sınıfta kalmıştı..heralde Mazda6 nın tanıtımı yapılsaydı millet sadece önünde,yanında,içinde resim çektirmek amacıyla yaklaşırdı standa :D fiyatı duyan arkasına bakmadan kaçardı,ben bu paraya şunu bunu alırım diyecek kafasının içi örümcek ağı bağlamış insan çok çünkü..

mazda2 yi eğer trafikte reklam amacı ile gezdirecekler ise benim fikrim katolog rengi olan yeşil süper bir tercih olur,çünkü rengi gören yapışıyor arabaya..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rengi begeniyorlar ama o Rengi almaya kimse niyetlenmiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Rengi begeniyorlar ama o Rengi almaya kimse niyetlenmiyor

biz 1 tane verdik yeşilden,yolda gören arıyor :D ama dediğin gibi başka ne renkleri var diye soruyorlar :D cesaret işi biraz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeşil renkli arabayı her babayiğit kullanamaz. zamanında birileri daha denemişti ama yemedi, sattı arabasını :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.