Jump to content

Bunu cıkarmayı planlıyorum gümrükten

mazda626-3294
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arac sagdan ama bir operasyonla sola alınır nadir bi arac bence ugraşmaya deyer diye düşünüyorum 2500 v6 vtec falan dinlemez bu

281ea7.jpg

c281vk9.jpg

mazdaefinims814081qb4.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bayagı masraflı bir operasyon olur gibi,tabi benimki sadece tahmin :)

Ahh şu zamanlamayı hep kaçırıyorum. :) Masrafı azmış ben en azından 4-5 gider diye düşünüyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda nın efini amblemi var üzerinde, daa cok wankel motorlu araclarda bulunan bi ayrıntı.. wankel mi bunun motoru??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bedava verseler uğraşamam şahsen valla, kolay gelsin ama... nette 9,5 a xedos 9 var onu alın bence...

buda bi sanat efini 2500cc v6 tr de görmek nerdeyse imkansız

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet

Türkiyede yada başka bir ülkede engelleyici kural var mı?Sadece meraktan soruyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sola

Türkiyede yada başka bir ülkede engelleyici kural var mı?Sadece meraktan soruyorum.

alıcam ben direksiyonu böle kalmıcak aktaracaz ve aktardıgım 5 aracım olucak gümrükten cıkma
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

sola alıcam ben direksiyonu böle kalmıcak aktaracaz ve aktardıgım 5 aracım olucak gümrükten cıkma

daha önce yaptım bu işi diyorsun yani :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Direksiyonu sola almak demek konsol, aktarma organları, sağdaki kontrol düğmeleri gibi birçok detayı içeriyor bu parçaları nereden bulacaksın ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

sentia ile  aynı platform... trdeki xedoslardada aynı motor var. ben birini görüp test etme imkanıda buldum.  ama bu temizlikte değildi... eğer yapabilecekseniz hayırlı olsun şimdiden... gümrükte rx-7 falan bulabilir miyiz acep. nereden araştırırz bunları?

bulsanda öyle kolay değil açık artırma usulu , muammen bedel yada bi kısmı kadar teminat yatırıyosun sonra artırma usulü birde araç sana kalırsa son bedelin yarısı kadarda vergi biniyor üstüne  tasiş den bakabilirsin
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

iyi sardı seni bu askerlik olayı :D haset yeniçeri seni :D

neyse bir bakayım ben

sana mektup yazacam ya, ondan olsa gerek :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Direksiyonu sola almak demek konsol, aktarma organları, sağdaki kontrol düğmeleri gibi birçok detayı içeriyor bu parçaları nereden bulacaksın ?

Bence zor iş.Araba Türkiyede çok bilindik olsa bir derece diyecem.Kaldıki parça olsa bile uğraşmak yinede mantıklı gelmiyor bana

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...