Uygar

Mazda Avrupa'nın başarılı tasarımcısı Hasip GİRGİN - Konferans

Bu konuda 22 ileti var

uygar buna gitmelisin bize aktarırsın anlatılanları=)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nereli acaba ? Soyadlarımız aynı da  :D

O kadarda mütevazi olma.Biliyoruz senin amca oğlu olduğunu...  :fiuw:  :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gidemedim konferansa :(

Sil o zaman bu konuyu, bi daha da kendi okulunda olup da, kendi branşında olup da gidemeyeceğin işin konusunu açma... Neye benzedi şimdi bu, sen söyle ben karışmıyorum...:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O kadarda mütevazi olma.Biliyoruz senin amca oğlu olduğunu...  :fiuw:  :egy:

yok yok değil, olsa havamı atardım zaten  8)  :666:  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok kendi okulumda değil. Bizim okula epey uzak :)

İnsan fizanda olsa gider yahu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya giderdim de hastaydım halen hastayım da ozaman daha hastaydım :D Yoksa hayatta kaçırmazdım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hade len...:D

söylenecek bişi bırakmamışın be abi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda logolu ürünlere Hasip Girgin imzası

Mazda’nın Türk tasarımcısı Hasip Girgin’e yeni görev verildi. Kendi logosunu taşıyan ticari ürünler işine giren Japon üretici, bu yeni iş kolunun başına baş tasarımcı asistanı Hasip Girgin’i getirdi. 13 yıldır Mazda’da otomobil tasarlayan ve Mazda 3’ün yaratıcısı olan Girgin, 53 parçalık Mazda koleksiyonuna imzasını atacak.

Mazda logolu koleksiyonda saat, kalem, tişört, gömlek, ceket gibi ürünlerden oluşan koleksiyon 2009 yılında piyasaya sunulacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda logolu ürünlere Hasip Girgin imzası

Mazda’nın Türk tasarımcısı Hasip Girgin’e yeni görev verildi. Kendi logosunu taşıyan ticari ürünler işine giren Japon üretici, bu yeni iş kolunun başına baş tasarımcı asistanı Hasip Girgin’i getirdi. 13 yıldır Mazda’da otomobil tasarlayan ve Mazda 3’ün yaratıcısı olan Girgin, 53 parçalık Mazda koleksiyonuna imzasını atacak.

Mazda logolu koleksiyonda saat, kalem, tişört, gömlek, ceket gibi ürünlerden oluşan koleksiyon 2009 yılında piyasaya sunulacak.

Adam bizden önce çıkarır tişörtleri :D

Neyse çıkarsın biz de ondan çalarız biraz tasarımları :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yakında adama iç mimarlık yaptırıp kovarlar sonra :D

o yükünü almıştır sanırsam şimdiye...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konuyu bir hortlatayım dedim, bugün internette gezinirken Mazda3´ün tasarımcısının Hasip Girgin olduğunu gördüm. Kendisi İzmirli imiş. Bbası zamanında Almanya´ya gitmiş çalışmaya. Alman disiplini ile yetişmiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.