Jump to content

Mazda Avrupa'nın başarılı tasarımcısı Hasip GİRGİN - Konferans

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Gidemedim konferansa :(

Sil o zaman bu konuyu, bi daha da kendi okulunda olup da, kendi branşında olup da gidemeyeceğin işin konusunu açma... Neye benzedi şimdi bu, sen söyle ben karışmıyorum...:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda logolu ürünlere Hasip Girgin imzası

Mazda’nın Türk tasarımcısı Hasip Girgin’e yeni görev verildi. Kendi logosunu taşıyan ticari ürünler işine giren Japon üretici, bu yeni iş kolunun başına baş tasarımcı asistanı Hasip Girgin’i getirdi. 13 yıldır Mazda’da otomobil tasarlayan ve Mazda 3’ün yaratıcısı olan Girgin, 53 parçalık Mazda koleksiyonuna imzasını atacak.

Mazda logolu koleksiyonda saat, kalem, tişört, gömlek, ceket gibi ürünlerden oluşan koleksiyon 2009 yılında piyasaya sunulacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...

Mazda logolu ürünlere Hasip Girgin imzası

Mazda’nın Türk tasarımcısı Hasip Girgin’e yeni görev verildi. Kendi logosunu taşıyan ticari ürünler işine giren Japon üretici, bu yeni iş kolunun başına baş tasarımcı asistanı Hasip Girgin’i getirdi. 13 yıldır Mazda’da otomobil tasarlayan ve Mazda 3’ün yaratıcısı olan Girgin, 53 parçalık Mazda koleksiyonuna imzasını atacak.

Mazda logolu koleksiyonda saat, kalem, tişört, gömlek, ceket gibi ürünlerden oluşan koleksiyon 2009 yılında piyasaya sunulacak.

Adam bizden önce çıkarır tişörtleri :D

Neyse çıkarsın biz de ondan çalarız biraz tasarımları :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 yıl sonra ...

konuyu bir hortlatayım dedim, bugün internette gezinirken Mazda3´ün tasarımcısının Hasip Girgin olduğunu gördüm. Kendisi İzmirli imiş. Bbası zamanında Almanya´ya gitmiş çalışmaya. Alman disiplini ile yetişmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...