NeBiAnd

Lamborghini Estoque Konsept

Lamborghini Estoque Konsept

İsmini boğa güreşlerinde, matadorun “canavar”ı öldürmek için kullandığı kılıçtan alan Estoque, Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenen 4 kişilik bir Lamborghini konsepti.

5.15 metre uzunluğundaki araç 1.99 metre genişliğinde ve sadece 1.35 metre yüksekliğinde. Firma araçlarını yassı kaputu, uzun aks mesafesi, dar camları ve yassı ön ve arka kısımlarından dolayı, “tekerlekler üzerinde saf İtalyan” olarak yorumluyor.

Konspet bütün Lamborghini’ler gibi gücünü yere 4 tekerleğinden birden aktarıyor. Araç için farklı motor seçenekleri düşünülüyor. Bunlar, Gallarda LP 560-4’de kullanılan yüksek devirli V10, daha düşük hacimli ancak turbo beslemeli V8 veya turbo beslemeli son derece spor hibrid dizel V8.

Bence muhteşem bir araba. :clap:

post-19-141695271872_thumb.jpg

post-19-141695271876_thumb.jpg

post-19-14169527188_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kusursuz bence.. cok satar bu..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araba tasarım olarak şu ana kadar gördüğüm bütün ferrari,maserati vs.ne varsa gölgede bırakır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben beğenmedim, fazla köşeli ve farlar çok silik kalmış arabaya göre...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adım gibi emindim senin beğenmeyeceğini. :fiuw: Ferrari olsun çamurdan olsun. :egy:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok yaw Ferrari'yle alakası, özellikle arkası ÖSS Geometri sorusu gibi olmuş. Farlar da fazla küçük, özellikle ön hava girişleriyle oranlayınca...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uyumsuz Bülo görünce vereceği cevap = "Alfa çakmasına benzemiş arkadan."  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilk defa bir lamborghini hosuma gitmedi :(  Dodge Challengerin cakmasi gibi olmus...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel olmuş ama arkadan alfayı anımsatı ve yandan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilk defa bir lamborghini hosuma gitmedi :(  Dodge Challengerin cakmasi gibi olmus...

Zevkler renkler meselesi.Bende şimdiye kadar hiç bir Lamborghini'yi beğenmemiştim. ;D Yani ilk defa milli oldum. 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güzel olmuş ama arkadan alfayı anımsatı ve yandan

Ahanda Uyumsuz 2... :o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben beğenmedin ne o öyle :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eski model ferrariye benziyor sevmedim  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.