Jump to content

Huyundai Coupe

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Auto

Show 2006′da Hyundai’nin yenilenen coupe modeli tanıtıldı. Auto Show

2006 fuarında basın toplantısı düzenleyen Hyundai Assan Yönetim Kurulu

Başkanı Ali Kibar, şirket olarak 2007 yılına da yeni atılımlarla

gireceklerini belirtti.

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birazcık daha kaliteli malzeme ve işçilik olsaydı Mazda3 yerine buna biniyodum şu an... Dizayn olarak Mazda3'ten daha çok beğendiğim tek araba kendi fiyat aralığında...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla okulda bunun siyahı arkediyor hep yanıma, denk geldik mi aynı anda arabaların basında bakıyorum hep gözü benim guzuda ^-^_şimdi baktıgına göre demekki senin gözünde orda diyeceksiniz ama ben caktırmıyom hiç olmazsa eleman alıcı gözüyle bakıyor diyim ben size ^-^

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

heeeey.. ben buna bindim auto show'da.. İçi çok değişmiş.. Yani ben de makyajsız halini pek beğenmemiştim.. çok kalitesizdi..ön konsolun malzemesi çok kötüydü.. ama bu son haline bindim, bayıldım.. yani şu an aklımı çelebilecek arabalardan..

ben de içinin resimlerini göndereyim.. hakkaten fuarda en çok beğendiğim arabalardandı..

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok yok inan basit değil Mücahit Abi..Yani bir öncekine ge bayağı bir değiştirmişler ve çok şık duruyor..

Tabiki yakından incelemek lazım ama o alttaki 3 tane gösterge basit geldi bana çok eskiden kamyonlarda olurdu bunların aynısından yan yana
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabiki yakından incelemek lazım ama o alttaki 3 tane gösterge basit geldi bana çok eskiden kamyonlarda olurdu bunların aynısından yan yana

abi o göstergeler ilk Hyundai Coupe den beri var diye biliyorum ben  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi o göstergeler ilk Hyundai Coupe den beri var diye biliyorum ben  8:)

Vardır mutlakada ben dağ başında Huyundai coupe mu gördüm hiç  :D sizlerin sayesinde arşivim gelişiyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vardır mutlakada ben dağ başında Huyundai coupe mu gördüm hiç  :D sizlerin sayesinde arşivim gelişiyor

Estağfurullah abi,o anlamda yazmadım  :-[
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence de o göstergeler çok şık duruyor işte.. Krom bir çerçeve var etraflarında ve karanlıkta o kadar güzel bir ışıkları var ki, böyle gri mavi bir renk.. Görseniz siz de beğenirsiniz ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence de o göstergeler çok şık duruyor işte.. Krom bir çerçeve var etraflarında ve karanlıkta o kadar güzel bir ışıkları var ki, böyle gri mavi bir renk.. Görseniz siz de beğenirsiniz ;)

MUtlaka begenirim Helin uzanamıyorum ya mundar deyip çıkıyorum işin içinden  :D:tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...