Jump to content

Mazda3 LPG (Resimli)

Limpony
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 247
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• M.E.G

31

• Limpony

47

• emredeler

38

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Benim tek sıkıntım kapalı otoparklar oluyor çünkü ben alışveriş merkezlerine çok fazla girip çıkıyorum ve İstanbul'da Capitol, Atrium, Olivium haricinde açık otoparkı olan gittiğim alışveriş merkezi yok. Özellikle Akmerkez ve Cevahir'e çok sık gittiğimden ve aracı kapalı otopark dışında park edecek yer olmadığından dizeli tercih ediyorum. İstanbul dışında bir şehirde yaşıyor olsam hiç düşünmeden lpg.li araç kullanırdım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Özellikle Akmerkez ve Cevahir'e çok sık gittiğimden ve aracı kapalı otopark dışında park edecek yer olmadığından dizeli tercih ediyorum.

Cevahir in hemen arkasında açık otopark var(özel ama değişen bişey yok parası aynı), Akmerkez inde karşı yoluna geçtinmi, heryer park zaten, pazarları bile bisürü boş yer oluyor.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi ben durumu özetleyeyim siz benim mazda 6 aracıma uygun olup olmadığını belirleyin :)

her sabah 9 civarı ümraniyeden şişliye ve her akşam 7 de şişliden ümraniyeye. yani köprü trafiği ve dur- kalklarla geçen 21+21 km. 21 km"yi bir bazen birbuçuk saatte alıyorum. yılda yaklaşık 20,000 km yol aypıyorum. arabada 64,000 kmde. hangi marka takılmalı ne farklılığı var ve ne kadara malolur. taktırdıktan sonra ilk zaman ikide bir gidip ayar yapmak gerekirmi (pek boş zamanım yokda :) )

ha bide kapalı otoparka girememekkkk, gaz alırken utanmakkkk falan uuumurummda bile değilll!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cevahir in hemen arkasında açık otopark var(özel ama değişen bişey yok parası aynı), Akmerkez inde karşı yoluna geçtinmi, heryer park zaten, pazarları bile bisürü boş yer oluyor.

Abi elimde Cevahir'in arkasında otopark dünya mesafede ya :D Akmerkez'in karşı yolu dediğin neresi? Nisbetiye cd. park yasaklı, Zeytinoğlu cd. yarıya kadar park yasaklı, Ebullah Mardin cd. park yasaklı, Adnan Saygun cd. park yasaklı, Belediye evlerine dışardan araç girişi yasak zaten, Akatlar tarafındaki ara sokaklarda ise bırak cumartesi pazarı haftanın hiçbir günü yer bulunmuyor. Ben Akmerkez'e değil Park Burger diye bi yer var karşısında oraya gittiğimde bile arabaya yer bulamıyorlardı. Tepecik yoluna gidip parkettikten sonra bi dünya yol yürümek gerekiyor. Kısacası daha önce de tecrübe ettiğim bir konu olduğundan İstanbul'da alışveriş merkezleri açısından çok sorun oluyor.

Milano markasını da işyerimin Megane marka aracına taktırmıştım. Takan yerin ismini hatırlamıyorum ama Atatürk Sanayi 2.Kısım 925 sokaktaki büyük dükkandı. 1.350 ytl vermiştim, hangi modeli bilmiyorum. Aracı sattığım adam ilk haftadan sonra söktürüp Brc taktırmış. Milano'yu çok mu aradınız diye telefon etti :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

offfffff offffffff bu benzin mahvediyor bizi :D

babama dedim geçen ne kadar yakıyor

yaw dedi s...et doldur git işte benimde moralimi bozma dedi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lpg taktırırsanız pişman olmazsınız

benim peder bey sittinsene takmaz :D adam lpg'ye soğuk anlamadımki nedendir benzinden daha güvenli tankları hatta bir resim vardı bulursam eklerim araba yanıyor lpg tüpü sapasağlam kalmıştı

not:sittinsene = 60 sene :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Kadir bu söylediğin prins, bizim stepne boşluklarına göre mi? Veya o modeli var mı?

Abı stepne olayı tamamen depo ıle alakalı bır sey sana baglı yanı ben nasıl yaptırdıgımı gostermıstım malum bızım stepneler ınce oldugu ıcın bagajdan 3-5 cm yukseklık kaybı oluyor am cok daha guzel duruyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kadir bu söylediğin prins, bizim stepne boşluklarına göre mi? Veya o modeli var mı?

abı bırde o marka prınce markası ıyı bır marka ama servıs problemı var hele ızmırde problem yasarsın o yuzden ben tavsıye etmem sana demıstım ıyı usta tanıyorum dıye ama bana guvenmıyon herhalde :D sanada yakın balatcıkta :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim tek sıkıntım kapalı otoparklar oluyor çünkü ben alışveriş merkezlerine çok fazla girip çıkıyorum ve İstanbul'da Capitol, Atrium, Olivium haricinde açık otoparkı olan gittiğim alışveriş merkezi yok. Özellikle Akmerkez ve Cevahir'e çok sık gittiğimden ve aracı kapalı otopark dışında park edecek yer olmadığından dizeli tercih ediyorum. İstanbul dışında bir şehirde yaşıyor olsam hiç düşünmeden lpg.li araç kullanırdım

bırde mazda 3 de kımse lpg olacagını tahmın etmedıgı ıcın ben sımdıye kadar hıc bır ototparkta problem yasamadım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi markaları bır daha yazıyorum :

1.prınce (yaygın olmadıgından ıstanbul ve yakınında ıkamet edenler dısındakılere tavsıye etmem)

2. tartarını (15 yıldır turkıyede brc kadar  yaygın olmamasına ragmen butun buyuk ıllerde yetkılı servısı var ve butun parcalarında yerlı parca kullanmıyor kıtı bır kutu ıcınde gelıyor )

3. Brc ( enyaygın olan lakın ben bugune kadar kı butun brc lerde rolantıde subabp sesı duydum ben tavsıye etmıyorum yakın bır arkadas kullanıyor memnun lakın bence ses problemı var ama heryerde servıs sıstemı mevcut ozellıkle dogu bolgelerınde ıkamet edenler ıcın)

4. mılano ( ıyı marka lakın takan servıler den kımse memnun degıl cunku bazı parcalarını yerlı kullanıyorlar ve bu parcalar uyum sorunu yasadıgı ıcın problem yasıyorlar

Ve taktıran herkes 1 ay ıcınde ayar problemı yasarlar ama 1 aydan sonra hersey rayına oturur A.T. ıcın sehır ıcı tuketım degerını yazıyorum 195 ykr

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...