Jump to content

Mazda BT-50 yenilendi

NeBiAnd
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda'nın sınıfında iddialı Pick-Up modeli Mazda BT-50, hızla gelişen otomotiv sektörüne uyum gösterebilmek için tepeden tırnağa yenilendi. Daha modern çizgiler, daha konforlu iç mekan ve daha kuvvetli bir şasiye kavuşan Yeni BT-50, Hırvatistan'ın Dubrovnik şehrinde düzenlenen Avrupa Lansmanı ile tanıtıldı.

post-19-141695273186_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Akranlarının karşısında iddialı olabilmesi için, aksesuarlarının çok olması, yeni kasa olması, otomatik seçeneğin kesinlikle olması ve lütfen o el fireninin başka yerlere konması gerekmekte derim ben. Bkz. Navarra, Rengırın Tandır'ı ve Mişibuşinin L200'ü

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dün oto haberi aldım. BT-50 haberi üzerine.

Adamlar test etmiş, benim söylediklerimin hepsi devam ediyor.

Otomatik vites yok, O el fireni hâla daha aynı yerde. Bilinen Mazda yol tutuşu var ama başka bir değişiklik olmaması.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben pek bi yenilik görmedim.. konu başlığı b2500 yenilendi olucaktı galiba yanlış yazılmışş... zaten 2007 de yenilenmişti bunlar  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazdanın en büyük özelliği diğerlerine göre düşük yakıt ve daha sessiz çalışması ama aksesuar olarak fazla donanımlı değil diğer pıck-up lara göre pıck-up larda en güzel yeniliklere hep nissan öncülük ediyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne yalan söyleyeyim, Fordun yeni fiestasından sonra hoşuma giden tek aracı Rencır tandır. Birde Mişibuşi L200

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazdanın en büyük özelliği diğerlerine göre düşük yakıt ve daha sessiz çalışması ama aksesuar olarak fazla donanımlı değil diğer pıck-up lara göre pıck-up larda en güzel yeniliklere hep nissan öncülük ediyor

bu daha öncede böyleydi yanlız nissanın çift kabinlerini hatırlıyorum da 2700 fln dı bizimkiler daha hantal kalıyodu yanında

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu gün evime gelirken tatanın yeni pickupını gördüm adamlar o uçan tenekeden sonra baya aşama kaydetmişler ama mazda için aynı şeyi söyliyemiyorum.uzun zamandır aynı arabayla devam. zoom zoom bt ye uğramıcak galiba....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda bunu hep yapıyor :) Konfor,güvenlik ve sağlamlıktan ödün vermeden ufak tefek donanım eksikliği binek tip otomobillerinde de var..sanırım bt 50 de ki en makbule geçen değişiklik motor gücü..110 bg den 143 bg e çıkması..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...