Jump to content

Honda Civic Type-R

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2007 Honda Civic Type-R

Specifications

Engine

Type: Inline-4

Displacement cu in (cc): 122 (1998)

Power bhp (kW) at RPM: 198(148) / 8000

Torque lb-ft (Nm) at RPM: n.a.

Redline at RPM: 8000

Brakes & Tires

Brakes F/R: ABS, vented disc/disc

Tires F-R: 225/40 ZR18

Driveline: Front Wheel Drive

Exterior Dimensions & Weight

Length × Width × Height in: n.a.

Weight lb (kg): n.a.

Performance

Acceleration 0-60 mph s: 6.4

Top Speed mph (km/h): 146 (235)

Fuel Economy EPA city/highway mpg (l/100 km): n.a.

Base Price: 2007 Honda Civic Type-R - n.a. (last update: 9/14/2006)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

8

• Ouz

5

• Mücahit

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Volkan Abi haklısın bende bunu secerdim özellikle motor, yakıt ve sanzıman özelliklerini göz önünde buundurarak ama benim bildigim sanki cogunluk zaten kabul ediyordu hb civic in agır bastıgını ancak sedan civic e dandik deniyordu, genelde yapılan karsılastırmalar civic sedanla mazda3 arasında diye biliyorum :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olm 50 milyar istiyolar buna, biraz parayı da düşünün yazıktır, yıllık vergisi de iki katı, aha bu kulaklarım duydu, kapılar ve bagaj kapanırken teneke sesi çıkartıyor, bir şey biliyorum da söylüyorum.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yanlış biliyosun İrfan,hiç Civic hb sevene rastlamadım bu sitede...bak mesela Selman abi bi üstteki mesajda teneke demiş arabaya  :eek:

bi aksılık cıkmazsa yaza cıvıc hb alıyorm :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Olm 50 milyar istiyolar buna, biraz parayı da düşünün yazıktır, yıllık vergisi de iki katı, aha bu kulaklarım duydu, kapılar ve bagaj kapanırken teneke sesi çıkartıyor, bir şey biliyorum da söylüyorum.....

Selman abi üzülerek ve korkarak söylüyorum ama,Honda Mazda dan en az bir gömlek daha üstün  :krrsz:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

+ 99999999999999 

abi honda teneke ok ama amac hafiflik o arac gazlamak için fark ettiysen bu aracta ve s2000 de hicbir yol destek sistemi yok tamamen sofor un hunerlerine kalmıs

tabi acemiler sureklı patlıo arabayı tanımadan gasladıkları için araba teneke oluo bence honda amacına geyet ii ulasmış bi firma pekcok super spor otomobilin ulaşamadıığı atmosferik litre bası 100 hb bence hondanın enbuyuk basrısı

s2000 : 2.2 litre 240 hp(litre bası 120hp)

type r : 2.0 litre 200hp(litre bası 100hp)

civic vti: 1.6litre 160 hp

ayrıyeten bu araclar atmossferik olarak daha da ust rakamlara + 100 hp lere ulasılabilio 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi bende bayılıyorum bu arabaya..Hele bir de siyah olacak..İç döşemeler de açık renk olacak bej gibi falan..Binme de yanında yat..

valla Ouzcum babana dinletemedim malesef,abi gel sana Civic alalım dedim ama tutturdu Mazda 3 diye  :(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Oguz seni motorsiklet açar abim ne yapacaksın arabayı  ;)

Yok Mücahit Abi benim hiç işim olmaz motorla mis gibi yayılıp oturucan arabada ya ne o öyle bacaklarının arasında koskoca alet ;D insan nasıl rahat eder onun üstünde anlamam  :geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu ne tipsiz araba yaa.Musalla taşındaki tabut gibi resmen;hele arka görünüş berbat.Sırf abartı. :nea: Haa bu arada 4 yıldız aldı bu biliyosun dimi Volkan? :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...