NeBiAnd

E-Go Revolt: Rus sporcu

E-Go, otomobil gövdesi üreten bir Rus firması. Firma Revolt adında, Mitsubishi şasesi üzerine yeni bir araç geliştirdi.

Revolt’da 3 litre hacminde, 550 beygir gücünde çift turbolu bir V6, 6 vitesli düz şanzıman ile kombine edilmiş. Aracın tekerlekleri önde 245/40/19 arkada 325/30/19 ebadında.

post-19-141695273318_thumb.jpg

post-19-141695273322_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adamlarda benzinin litresi 1 ytl tabi, laleliden aldıkları ismail yk cd"sini de koydummu, basgaza aşkım basgazaaaaa :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adamlarda benzinin litresi 1 ytl tabi, laleliden aldıkları ismail yk cd"sini de koydummu, basgaza aşkım basgazaaaaa :D :D :D

süper :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süper Bişi Yawww... Hep Böle Şeyleri Yabancılar Yapıyor Kafayı Yicem. Bizim Türkler Etox Zafer Die Bi Araba Yapacaklardı. Noldu Ona Bilen War mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ruslar ne zamandır böle araba yapıyorlar? :D ben bi moskoviçi bilirim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ruslar ne zamandır böle araba yapıyorlar? :D ben bi moskoviçi bilirim :D

Adamlar uzay mekiği yapıyor be Burak.Bunlar vız gelir araba maraba işi ile uğraşmıyorlar.Yoksa kralını yaparlardı zamanında.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adamlar uzay mekiği yapıyor be Burak.Bunlar vız gelir araba maraba işi ile uğraşmıyorlar.Yoksa kralını yaparlardı zamanında.

yok ben aslında estitik açıdan söylemiştim. adamlar 0 bu konuda ama bu araba gayet güzel. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok ben aslında estitik açıdan söylemiştim. adamlar 0 bu konuda ama bu araba gayet güzel.  

adamlarının estetiği beni ilgilendirmez. ilgilendiren tarafında da daha estetiğini tanımam tek geçerim. yeterki yaşlanmamış olsun :D;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o estetik yüzünden hergün kavga ediyom hanımla zaten. napalım kardeşim müşteri velinimet mantığını hanıma anlatamadım :D :D :D zaten gene bi moskova yolu gözüktü bana yılbaşından önce giderim galiba  :egy:  :fiuw:

adamlarının estetiği beni ilgilendirmez. ilgilendiren tarafında da daha estetiğini tanımam tek geçerim. yeterki yaşlanmamış olsun :D;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tommynin kulubesini zorluyorsun :D

o yüzden tomiye şato gibi klübe yaptım :D

o estetik yüzünden hergün kavga ediyom hanımla zaten. napalım kardeşim müşteri velinimet mantığını hanıma anlatamadım :D :D :D zaten gene bi moskova yolu gözüktü bana yılbaşından önce giderim galiba  :egy:  :fiuw:

şşş beraber gidelim, çok merak ediyorum oraları :D;D

işyerinde 2-3 arkadaş plan yapıyorduk, eğitime gidiyoruz diye 1 haftalığına kaçalım o taraflara diye. o arkadaşlardan bir tanesi moskova ünv. mezunu üstelik :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o yüzden tomiye şato gibi klübe yaptım :D

şşş beraber gidelim, çok merak ediyorum oraları :D;D

işyerinde 2-3 arkadaş plan yapıyorduk, eğitime gidiyoruz diye 1 haftalığına kaçalım o taraflara diye. o arkadaşlardan bir tanesi moskova ünv. mezunu üstelik :D

abi çok merak ediosan gel bi trabzonu gez biraz merakını gider sonra da moskovaya gidersin :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

vallah olur niye olmasın, orda beni bi çeçen gezdiriyo du zaten, bilen birinin olması daha iyi hem  ;) hemde bi mps kiralarık :D  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi çok merak ediosan gel bi trabzonu gez biraz merakını gider sonra da moskovaya gidersin :D :D

Trabzon'a gelirsem akraba ziyaretinden başımı kaldıramam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

onları görünce akraba falan kalmaz abi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zaten onlarda akraba sayılır biyerden :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zaten onlarda akraba sayılır biyerden :D :D :D

neyse, konuyu kapatalım. hatun okursa bunları sakata gelicez :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.