Jump to content

Familia için jant

FAMILIA
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bugün 17" jant buldum bi takım.şekli şemali çok güzel 205*45*17

bu durumda hız hesabında %3ü geçiyor ve bu da tavsiye edilen bişi değilmiş.

40 yanak takarız dedi.

17 önlerde hiç sorun yok fakat arkalar çamurluğa sürter gibime geldi ve çamurluğun lastik hizasıdaki sacı içine kıvırdıklarınca sorun kalmayacağını söyledi eleman.

familia veya lantiste 17" kullanan varmı,40 yanaktan memnunmu yoksa 16" mi tavsiye eder bu kişiler merak ettim :D

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugün 17" jant buldum bi takım.şekli şemali çok güzel 205*45*17

bu durumda hız hesabında %3ü geçiyor ve bu da tavsiye edilen bişi değilmiş.

40 yanak takarız dedi.

17 önlerde hiç sorun yok fakat arkalar çamurluğa sürter gibime geldi ve çamurluğun lastik hizasıdaki sacı içine kıvırdıklarınca sorun kalmayacağını söyledi eleman.

familia veya lantiste 17" kullanan varmı,40 yanaktan memnunmu yoksa 16" mi tavsiye eder bu kişiler merak ettim :D

teşekkür ederim

45 yanaktan aşağı alma diğer ölçü sürtme yapmazsa sorun olmaz  O0:hi:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

arkadasım ben 17 kullanıyorum 205/45/17 arka camurluk ağızlarını içeri doğru kıvırttım araba 5 kişi olmadıktan sonra veya cok bir esneme yapmadıktan sonra sürtme yok zarar verici asırı bir sürtme yok bu iki durum oluncada görüntü olarak katlanılır bunada diye düşünüyorum ben....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çamurluk büktürmekle,sonra ince yanaktan dolayı lastik yok balon yaptı,yok jant çatladı falan uğraşma ihtimalimi düşündükten sonra aracın orjinal jantlarıyla beraber 195*60*14 kullanma kararı aldım.

ama yinede bilgiler için teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çamurluk büktürmekle,sonra ince yanaktan dolayı lastik yok balon yaptı,yok jant çatladı falan uğraşma ihtimalimi düşündükten sonra aracın orjinal jantlarıyla beraber 195*60*14 kullanma kararı aldım.

ama yinede bilgiler için teşekkür ederim...

Gerçi biraz konfor kayboluyor fakat yanak yarılması diye endişen varsa Kumhu ku31 al.Yol tutuşuda başarılı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

arkadasım ben 17 kullanıyorum 205/45/17 arka camurluk ağızlarını içeri doğru kıvırttım araba 5 kişi olmadıktan sonra veya cok bir esneme yapmadıktan sonra sürtme yok zarar verici asırı bir sürtme yok bu iki durum oluncada görüntü olarak katlanılır bunada diye düşünüyorum ben....

araba 1.8 mi?

güç kaybı ne kadar?

ilk hızlanma, ara hızlanma v.s v.s. ne alemde?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracım 1.8

güç kaybı yok diyebilirim aklıma bile gelmiyo ama sadece kalkıslarda birden serkmesi yok normale göre onu diyebilirm hızlanma 0-100 9,8sn

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

gücü yorulması benim için o kadarda önemli deil sığdırabilsem 18 takarım...

jeep gibi olur... :)

kardeşimde 225-45-17 ler şuan kenarda yatıyor ama sırf sürtme ve perf. kaybı + yakıt artışını düşünerek ellemiyorum bile :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

jeep gibi olur... :)

kardeşimde 225-45-17 ler şuan kenarda yatıyor ama sırf sürtme ve perf. kaybı + yakıt artışını düşünerek ellemiyorum bile :)

megane ın bijon aralıkları senin arabaya uyuyor mu?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

her iki ebatta da arkalar sürter kesin.

195*50*15 bile sürttükten sonra... ;)

abi o ölcüler benim arabada hiç bir sorun yapmadı. çamurlukların içine geçior lastikler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

abi o ölcüler benim arabada hiç bir sorun yapmadı. çamurlukların içine geçior lastikler...

senin arabaya benimki kadar tonton ailesi binmediği içindir :D

bariz bir sürtme yapmadı bendeki de, tam yüklüyken belli belirsiz sürttü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

meganda sıkıntı olmuyo sürtme ves. falan 18 i rahatlıkla alıyor.

sığdırsak jeep olsun önemli deil benim arabamda 3 cm lik spor yay var suan birde yaklasık 6 cm lik kestirdiğim yay var... 6 cm rahatsızlık biraz fazla ama 3 cm ii 205/45/17 lastik ebadım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...