Mustafa06

Yeni Honda Jazz

Bu gün gündüz CIVIC i servisten almak için gittiğimde inceleme fırsatı buldum arabaları daha yeni içeriye çekiyolardı.Yarınki kokteylle birlikte piyasaya çıkacağı için yoğun bi hazırlık vardı tabi.Arabanın donanımı gerçekten çok iyi örneiğin VSA (ESP) ve 8 hava yastığı standart ve üst donanımında cam tavan var.

Dıştan araba pek güzel değil ama bu çirkinlik iç mekan genişliğine yaramış.Ayrıca gayet büyük bir bagajı var 399 lt yani bizim CIVIC sedandan 10 lt daha büyük  ;D  :kafa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

standart sunulan güvenlik donanımları bile süper, keşke aynı donanım , iç hacim Mazda 2 de olsaydı  :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

donanım guzel ama kasa degısımı olmamıs pek bana daha cok makyaj gını ama yenı cıty hakkaten baya degısmıs o tam kasa degısımı ollmus

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

baya bi değişim var eskisine göre süper olmuş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yine de dengesiz araba bu City. Kapı kolu jantla aynı boyda nerdeyse, stopları da lastiğinden büyük :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yine de dengesiz araba bu City. Kapı kolu jantla aynı boyda nerdeyse, stopları da lastiğinden büyük :D

bakmakla görmek arasındaki fark bu olsa gerek :D

sen söylemesen ben o ayrıntılara hayatta dikkat etmezdim, hay yaşa sen :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kazamai nin stopları muhteşemdi. Son zamanlardaki Mazda konseptlerdeki stoplar çok hoşuma gidiyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kazamai nin stopları muhteşemdi. Son zamanlardaki Mazda konseptlerdeki stoplar çok hoşuma gidiyor..

Motif gibi işlemişler resmen :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eski city modeli hariç hondanın bütün tasarımları çok başarılı.Şimdi göryorumki city de iyi bir tasarıma sahip.bence çok iyi olmuş..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.