OveRMinD

Pedal Seti

Bu konuda 50 ileti var

Arkadaşlar benim arabayla birlikte aldığım pedal seti hem eskidi hem de 20 YTL'lik bi ürün olmasından dolayı fren parçası zırt pırt gevşeyip çıkıyor. (Vidalı filan değil, sıkıştırmalı)

Hazır arabayı sıfırlamışken bi pedal seti alayım diyorum, bi kerelik paraya kıyıp Momo, vs. tarzı (pek bilmiyorum markaları) kaliteli bişiler alıcam.

Bu tarz bilindik markalardan Mazda3'üne pedal seti alan oldu mu? Veya bu tarz araba bazında internette araştırma yapabiliyo muyuz? eBay'de bulduklarım hep çakma markalar. eBay dışında da marka model ayrımı yok, hangisi uyar hangisi uymaz bilemiyorum.

Son bi hatırlatma; benim guzu otomatik vites. Ama soldaki ayak koyma yerine gelecek parça olmasa da olur, sevmiyorum oraya metal parça takma işini, otobüs gazı gibi gözüküyo. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gördüm bunlar eBay'de ama şekillerini beğenmedim Bülent Abi yaw...

Bi ara Fransa'da bi Momo set görmüştüm, 60 Euro muydu neydi, pahalı diye almamıştım ama baya iyiydi ya...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biraz araştırayım buluruz bi kaç tane sana.Şu geçmeli olanları kesinlikle tavsiye etmek düzgün bir şey al.İsotta tavsiye ederim.

Benimkiler Opm 110 avro vermiştim (Otobüs pedalı dahil)  :D

post-19-141695273773_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uyuyor Okan.Bunların çoğu Universal.Zaten orijinal lastik kaplama olanı çıkartılıyor sonra bunlar vidalanıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aradan zaman geçtiği için koyuyorum.Okan bunlar nasıl :D

post-17-141695273863_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aradan zaman geçtiği için koyuyorum.Okan bunlar nasıl :D

süper bence :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler... Valla bayramdan sonra hoş bi sürprizim daha olucak size. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler... Valla bayramdan sonra hoş bi sürprizim daha olucak size. :)

Bence arabanın tavanını kestirip cabrio yapacak :D Sizce??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence arabanın tavanını kestirip cabrio yapacak :D Sizce??

bence arabayla petronas kulelerinden salacak kendini aşağı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence araç çok bembeyaz geldi bir yerlerini boyatacak. Çift çizgi felan çektirebilir ..

Bir de aklıma pembe sticker geldi .. Arabasına Pembe Sticker yapıştırmasın ? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.