Jump to content

Mazda reklamlara devam ediyor...

Guest infsphinx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hürriyet gazetesinin web sitesinde ana sayfada sayfanın en üstünde yer alan bir banner da "fiyatları dondurduk" başlığıyla verilen bir ilan sözkonusu...

mazda 6 - 3 - ve 2 yi kapsıyor fiyatlar acayip düşürülmüş... :D

2. elimiz güzel patladı arkadaşlar hayırlı olsun... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

aynen abi hiç şüphen olmasın... :D

güzelinden patladık...

yeni mazda 6 70 civarında değil miydi ya... acayip düşürmüşler...

yoksa o en full olanı mıydı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

baz olduğunu biliyorum abi de ...

ben yarattığı psikolojiden bahsetmeye çalıştım...

bu ortamda adam bunun sıfırı 31 - 32 sen benden 27-28 istiosun diyebilecek...

biri baz mış öbürü fullmüş hikaye adamın kafasında bu oluştuğu zaman bizim istediğimiz fiyatlara ulaşma durumumuz zor gibi görünüyor bana...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten ikinci eli para etmez denilen bir araba, iyice yerleşicek bu kanaat... Stok eritmek güzel de daha geniş açıdan bakıp bunları da düşünmek lazım.... Üstelik işin başında dağıtıcı-bayii falan değil bizzat kendileri var, marka imajı da önemli, onu dikkate almaları lazım...

Bu durumda kısa sürede araba değiştirmeyi düşünenler ve arabasını 2-3 yılda bir yenileyenlerin Mazda alması resmen enayilik oldu, eskitene kadaar bineceksen alacaksın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yav aslında hem sene sonu stoklarını eritiyorlar hem de kasa değişecek bence normal bu fiyatlar.. neredeyse her firma bunu yapıyor.. Audi A6 nın, BMW 5serisinin  kasasını değiştircegi zaman bunun 3 misli fiyat kırmıstı senenin bu zamanlarında.. şu yıl sonunu gectikten sonra özelliklede yeni3 lerin gelmesiyle birlikte fiyatlar 35-40civarına hatta üstüne cıkacaktır yine zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...