Jump to content

2001 model 323 1.6 motor

BIDIK
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba.. :hi:

aracımı değiştirdim..2001 model 1.6 motor 323 facelift aldım sattığım 94 model ile arasında çok fark var tabiki..yalnız bilmediğim bir şey var ve serviste net bir şey söylemedi..aracımın motoru kaç beygir ve torku nedir..bilen varsa yazsın..başka özelliklerinide biliyorsanız yazın araçta cd yok mesela..ama orjinal teybinde cd çıkışı var..cd changer alırsam bagajamı takarım... :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracımı değiştirdim..2001 model 1.6 motor 323 facelift aldım sattığım 94 model ile arasında çok fark var tabiki..yalnız bilmediğim bir şey var ve serviste net bir şey söylemedi..aracımın motoru kaç beygir ve torku nedir..bilen varsa yazsın..başka özelliklerinide biliyorsanız yazın araçta cd yok mesela..ama orjinal teybinde cd çıkışı var..cd changer alırsam bagajamı takarım... :)   

Arkadaşlar tekrar merhaba..1.6 323 motor gücünü bilen yokmu aranızda..

cevap bekliyorum :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

1.6 motor olduğuna eminmisiniz?

1.5 olmasın motoru.

gerçi avustralya kaynaklı bir sitede 1.6 astina için "1.6-litre 78kW" olarak görünüyor ama bildiğim kadarıyla sadece 1,5 ve 1,8 motorlar satıldı Türkiye'de.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Australian car buyers took to Mazda's iconic small car in droves. And good resale values reflect their continuing love affair with the car, says ROD EASDOWN.

The 323 was available as a Protege sedan and an Astina sedan or hatch. You could choose between a 1.6-litre 78kW motor or a 1.8-litre, 92kW unit, all available with a four-speed automatic or a five-speed manual transmission.20maz_leadimage.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Australian car buyers took to Mazda's iconic small car in droves. And good resale values reflect their continuing love affair with the car, says ROD EASDOWN.

The 323 was available as a Protege sedan and an Astina sedan or hatch. You could choose between a 1.6-litre 78kW motor or a 1.8-litre, 92kW unit, all available with a four-speed automatic or a five-speed manual transmission.20maz_leadimage.jpg

heryere yorum yazıyosun ama 2001 ve sonrası 323 facellift mazda 3 ten bi önceki kasasının 1.600 cc olduğunu bilmiyorsun..tobe tobe  ;)

buarada ümit abi umarım aracından memnunsundur ;)

buyrun resmi:)

post-1390-141695273878_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kırmızı olanlar  2001e kadar cıktı ve 1,5 90 hp ile 1,8 115(122) hp olarak uretildi.. diğer gri olanlar 2001-2003 arası çıktı protege 5 diyede geçer, 1,6 98 hp motorla geldi türkiyeye.. siz hangisini aldınız tam olarak anlayamadım. sedan mı hb mi. hb ise astina diye gecer sedan ise familia...

sedan aldı..1.6 100 hp 2001 şampanya renk ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

heryere yorum yazıyosun ama 2001 ve sonrası 323 facellift mazda 3 ten bi önceki kasasının 1.600 cc olduğunu bilmiyorsun..tobe tobe  ;)

buarada ümit abi umarım aracından memnunsundur ;)

buyrun resmi:)

benim boyum 97 ye kadar yetiyor ya ondandır. sonrasında çıkanları satınalana kadar beni pek ilgilendirmiyor :D

bu arada istersen yorum yazdığım alanları daraltayım, daha dar alanda yorumlaşalım ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim boyum 97 ye kadar yetiyor ya ondandır. sonrasında çıkanları satınalana kadar beni pek ilgilendirmiyor :D

bu arada istersen yorum yazdığım alanları daraltayım, daha dar alanda yorumlaşalım ;)

estağfurullah canım öyle bişey demek bize düşmez..:) kadir abinin dediği gibi yaşlılıkta olur böyle şeyler hor görmeyiz.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

ulenn ben sizi çakmak cebimden çıkartırım ibibikler, ne varmış yaşımda.

sıkıyorsa gelin gebze kartinge de alayım boyunuzun ölçüsünü :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ulenn ben sizi çakmak cebimden çıkartırım ibibikler, ne varmış yaşımda.

sıkıyorsa gelin gebze kartinge de alayım boyunuzun ölçüsünü :D

waaayy meydan muharebesi istemi mode on hee :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa.smmm

kaç km  de kaç liraya aldın. fotosunu koyarmısın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

89.000 km'de..14.650 ytl'ye aldım..şampanya renginde..

necip kardeşim çok sağol..araçtan çok memnunum gazladım mı koltuğa yapıştırıyor valla..o yüzden merak ettim bunun motoru kaç beygir diye torkuda bayağı kuvvetli..yani mazda 3 kullanmadım ama acaba motorları aynımı diye aklımdan geçti..

necip... bir yerde jvc x500 12'li cd changer buldum fiyatıda makul ne dersin..nereye taktırayım bu arada..   :clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...