murdock

Devil egzoz

Bu konuda 23 ileti var

kuzenim devil marka bi egzos verdi çok az kullanılmış görüntüsüde mükemmel.baya temiz ama sesten ürküorum aracına egzos takanlar fikir verebilirmi?bide uç takılıomuş o gürültüsüz oluomuş hangisini tavsiye edersiniz???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

susturucuları iptal etmeden ses alamazsın fazla şuan vericeği seste seni ürkütmez egzoz ucu sadece görüntü fakat abart egzoz takarsan ozaman biraz ses alabilirsin susturucuları iptal etmeden :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim pedere ters gelio bu tarz şeyler o yüzden fazla ses olsun istemiyorum  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O zaman boşuna bi dünya masraf etmeye gerek yok, satıcı kazığı da dahil en pahalısı 100 YTL'na cillop gibi egzos uçları var... Gerçi egzos ucuna 100 YTL bile verilmez ama işte dediğim gibi kazık yersen :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O zaman boşuna bi dünya masraf etmeye gerek yok, satıcı kazığı da dahil en pahalısı 100 YTL'na cillop gibi egzos uçları var... Gerçi egzos ucuna 100 YTL bile verilmez ama işte dediğim gibi kazık yersen :)

ben bayıldıgım parayı hic söylemiyim o zaman :D gerci gecen bi cls de gördüm benim eksoz uclarını, benim arabada daa güzel durmus abartı yok :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi kuzenin verdiği egzos hem güzel hemde beleş o yüsden takmayı düşündüm  O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yardımlarınız için sağolun devil egzosu taktırmadım orjinalliğini çok bozarmış,sadece uç taktırdım ben beyendim umarım sizde beyenirsiniz.

post-2148-141695274068_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cok güzel durmus birde su stop lambalari bende olsa su kirmizilardan kurtulsam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cok güzel durmus birde su stop lambalari bende olsa su kirmizilardan kurtulsam :D

neden orda damı parça sorunu var :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konu açılalı çok olmuş fakat yeniden hortladı diye yazıyorum :D

Güzel durmuş uç, devil'i ne yaptın  peki >:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

neden orda damı parça sorunu var :)

Malesef istedigim parca mazda servisinde cok pahali normal bi sekilde bunlari istedigi gibi birseyde yok ila özel kriterler olacak falan filan iste. Kirmizi Stok lambalarina devam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konu açılalı çok olmuş fakat yeniden hortladı diye yazıyorum :D

Güzel durmuş uç, devil'i ne yaptın  peki >:D

depoda duruyo neden lazım mı ;)

Malesef istedigim parca mazda servisinde cok pahali normal bi sekilde bunlari istedigi gibi birseyde yok ila özel kriterler olacak falan filan iste. Kirmizi Stok lambalarina devam :D

oda güzel yahu takma bence kafana :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

depoda duruyo neden lazım mı ;)

Benim guzuya bi devil son susturucu cok güzel olur aslında :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende çift çıkışlı bi Remus var :D İsteyen olursa anlaşırız :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aydın istersen bi fotosunu göndereyim ;)

Valla iyi olur merak ettim çok :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.