Jump to content

Devil egzoz

murdock
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

kuzenim devil marka bi egzos verdi çok az kullanılmış görüntüsüde mükemmel.baya temiz ama sesten ürküorum aracına egzos takanlar fikir verebilirmi?bide uç takılıomuş o gürültüsüz oluomuş hangisini tavsiye edersiniz???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

susturucuları iptal etmeden ses alamazsın fazla şuan vericeği seste seni ürkütmez egzoz ucu sadece görüntü fakat abart egzoz takarsan ozaman biraz ses alabilirsin susturucuları iptal etmeden :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaman boşuna bi dünya masraf etmeye gerek yok, satıcı kazığı da dahil en pahalısı 100 YTL'na cillop gibi egzos uçları var... Gerçi egzos ucuna 100 YTL bile verilmez ama işte dediğim gibi kazık yersen :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O zaman boşuna bi dünya masraf etmeye gerek yok, satıcı kazığı da dahil en pahalısı 100 YTL'na cillop gibi egzos uçları var... Gerçi egzos ucuna 100 YTL bile verilmez ama işte dediğim gibi kazık yersen :)

ben bayıldıgım parayı hic söylemiyim o zaman :D gerci gecen bi cls de gördüm benim eksoz uclarını, benim arabada daa güzel durmus abartı yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yardımlarınız için sağolun devil egzosu taktırmadım orjinalliğini çok bozarmış,sadece uç taktırdım ben beyendim umarım sizde beyenirsiniz.

post-2148-141695274068_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

neden orda damı parça sorunu var :)

Malesef istedigim parca mazda servisinde cok pahali normal bi sekilde bunlari istedigi gibi birseyde yok ila özel kriterler olacak falan filan iste. Kirmizi Stok lambalarina devam :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konu açılalı çok olmuş fakat yeniden hortladı diye yazıyorum :D

Güzel durmuş uç, devil'i ne yaptın  peki >:D

depoda duruyo neden lazım mı ;)

Malesef istedigim parca mazda servisinde cok pahali normal bi sekilde bunlari istedigi gibi birseyde yok ila özel kriterler olacak falan filan iste. Kirmizi Stok lambalarina devam :D

oda güzel yahu takma bence kafana :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...