Guest MZDC

Mazda 323 Helezon Problemi Hakkında

arabamın altı delinecek galiba yere çok yakın,azıcık yüklü olduğunda düz yolda yere değiyor.ne yapabilirim.helezonumu değiştirsem.amortisörlerimi?lütfen bir fikir verin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eğer özellikle yay kesme, araba alçaltma v.s. gibi bir iş yapılmadıysa, büyük ihtimalle amortisörlerin patlak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayır orijinal yaylar.amortisörler yeni (arkalar)

bu durumda diyecek sözüm kalmadı.

1997 familiam var, orjinal yaylarıyla kullanıyorum, amortisörlerden alçaltma yaptım ama yine de senin dediğin gibi arkaya 3 kişi binse de yere sürtmüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi akşamlar arkadaşlar aracımın ön amortisörlerini yeni değiştirdim monroe marka taktım ancak sol taraftan bazen direksiyonu sola döndürüp düzelttiğimde tık diye bi ses geliyor rot ayarında usta helezyon tam oturmamış atlıyor sökülüp yeniden takılması gerekiyor dedi takan ustaya tekrar söktürüp taktırdım ses hala dewam ediyor bi önerisi olan var mı acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

amortisör kulesini kontrol ettirin. eğer sağlamsa birde akslara baktırın derim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.