Guest infsphinx

Vidasına Kadar Türk Malı!

Bu konuda 21 ileti var

bari biraz tipli olsaydı :D

söleseler sevabına bi dış konsept dizayn ederdim. :D para da almazdım valla :D :D

bu ne böle 1932 model bedford gibi :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bedford ayrı bi vaka :D

söleseler sevabına bi dış konsept dizayn ederdim. :D para da almazdım valla :D :D

bu ne böle 1932 model bedford gibi :D :D

seni bulsalar kesin danışırlardı :D çok aramışlar nerde bu ersin diye ama bulamamışlar :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bedford ayrı bi vaka :D

seni bulsalar kesin danışırlardı :D çok aramışlar nerde bu ersin diye ama bulamamışlar :D :D

dur ben bi fax çekem şunlara. hiç değilse bi sonraki modeli bişeye benzesin :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dur ben bi fax çekem şunlara. hiç değilse bi sonraki modeli bişeye benzesin :D :D

ben söledim onlara sana haber vercekler :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadas hiç dizayn yeteneği olan tasarımcın yoksa çinlilerin yaptığı yap bari :D :D

git başka araçları taklit et :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Firma yetkililerini girişimci ruhlarından dolayı cani yürekten alkışlıyor,başarılarının devamını diliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yavaş yavaş acele etmiyelim  tipi okadar önemli değil yeterki üretsinler bu ülkede logan bile satılıyorsa bu da satılır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yavaş yavaş acele etmiyelim  tipi okadar önemli değil yeterki üretsinler bu ülkede logan bile satılıyorsa bu da satılır :)

aynen katılıyorum Alicim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 sene geçmiş üstünden varmı yenilik acaba, satılıyormuymuş ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende katılıyorum ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/mazda_323_familia_98_model_ogretmenden_bakimli-89WQQaXQQ20579696WQQpXQQdisplayitem?

İlan Tarihi  17 Ocak 2010

Marka Mazda

Seri 323

Model 1.6

Yıl 1998

Km 205.000

Renk Kırmızı

Motor Hacmi (cc) 1301 - 1600 cm3

Motor Gücü (hp) 101 - 125 arası

Yakıt Tipi Benzinli

Vites Otomatik

Aktarma Önden Çekiş

Kasa Tipi Sedan (4 kapı)

Türü Satılık

Garanti Hayır

Plaka / Uyruk Türk Plakalı

Kimden Sahibinden

eurotax

Takaslı Hayır

Durumu İkinci el

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.