Jump to content

Beyaz gostergeler

cerman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaslar bildiginiz gibi 2007 modellerde gostergeler beyaz,

2006 model aracimin gostergelerini 2007 deki gibi beyaz yapa bilirmiyim orjinal olmak kosuluyla? ne bilim beyaz gosterge benim hosuma gidiyor.

sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence yapmak istedikten sonra yapılır_zaten aracın özellikle iç aksamında kullanılan malzeme renkleri dısında bi degişiklik yok gibi_yani herhangi bir parcanın ebatlarında degişiklik olacagını zannetmiyorum_pek akılcı olmaz zaten bu durum firma için_ellerindeki kalıpların ve makinelerin degişmesini ve giderlerin artmasını istemezler, özelliklede bir modeli makyajlamak için, hadi kasa degişse yine neyse_sordugumda makyajlının tamponlarıda uyuyor zaten demislerdi makyajsız modele_öyle olduktan sonra bence asıl konu uyumluluk adına bir sorun cıkar mı dan cok acaba taktırsam mı taktırmasam mı, taktırsam kac kurusa patlar bana?? gibi sorular olmalı :)_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kadranla birlikte bütün ampuller de değişecek herhalde, belki sigortalar da, ön tarafta bu kadar değişiklik ses yapar bir kere mutlaka, bunu göze alman lazım....

Benim fikrimi sorarsan kırmızıyla çok mutluyum hiç niyetlenmem böyle bir işe...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sen daha kaliperlerini boyatmıyosun lastikler sökülecek diye,bunu yaptırman mucize olur zaten  ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sen daha kaliperlerini boyatmıyosun lastikler sökülecek diye,bunu yaptırman mucize olur zaten  ;D

:o :o_lastikler sökülürse nolcakki, sakat bi tarafı mı var lastikleri sökmenin ???_bide film yaparken kapıları acmadılar mı zaten Selman Abi nin guzusunun_ona cesaret etmek cok daha zor ama :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anladım abi sevmiyosun kaliper boyama işini :)

__bu arada bi foto ekleyeyim belki yardımı dokunur beyaz göstergeler hakkında_

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hep öyle derler ama bu bir efsane bence, hiç bir fark göremedim ben diğer renklerle....

Arabama binen misafirlerin yalancısıyım.Özellikle kızlar söylüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabama binen misafirlerin yalancısıyım.Özellikle kızlar söylüyor.

Bunu not ediyorum Murat... :geyik:

Sen evli ve çocuklu değil miydin? Married with children-Al Bundy'mi yoksa?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

beyazda iyidir bence ama vazgectim kafama takılacak bu da yoksa hep masraf bu forum yawf :fiuw:_ı ıhh beyaz kir gösterir bikerem :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunu not ediyorum Murat... :geyik:

Sen evli ve çocuklu değil miydin? Married with children-Al Bundy'mi yoksa?

Abi hepsi normal arkadaşım.Eşimide tanırlar :)

Bi halt yemiş olsam burda yazacak kadar saf değilim ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi hepsi normal arkadaşım.Eşimide tanırlar :)

Bi halt yemiş olsam burda yazacak kadar saf değilim ;D

Eşini de tanıyan kızlar, muhtemelen eşinin de yanında "Bu kırmızı ışık çok seksi" mi diyorlar?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eşini de tanıyan kızlar, muhtemelen eşinin de yanında "Bu kırmızı ışık çok seksi" mi diyorlar?

Kırmızı ışık çok seksi kelimesi çok anormal bir kelime değil abi.Yani bu kelimeden bana yazdığı anlamı çıkmıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kırmızı ışık çok seksi kelimesi çok anormal bir kelime değil abi.Yani bu kelimeden bana yazdığı anlamı çıkmıyor :)

Tamam o zaman, anladım şimdi.... :geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Makyajlıların gece iç mekan görünümünü görmedim ama, bildiğim kadarıyla sadece gösterge panelini beyaz yapmışlar. Orta konsol aydınlatmasında felan bir değişiklik yok sanırım. Bence bir değişiklik yapılıyorsa bu arabanın diğer bölümleri ile de uyumlu olmalı.. Kadranlar beyaz, konsol kırmızı nasıl duruyor gece bilmiyorum. Ama sitenin yegane makyajlı kullanıcısı Bülent Hocam bu konuda bizi aydınlatır umarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kadranla birlikte bütün ampuller de değişecek herhalde, belki sigortalar da, ön tarafta bu kadar değişiklik ses yapar bir kere mutlaka, bunu göze alman lazım....

selman abi, simdi biliyon benim de arabam gri renk, koltuklar mavi desenli, ama on panel rengi resmen bozuyo isi bence,

panel isiklarinin rengi mavi olsa kadram da beyaz olsa cok da guzel gorunur,  sence?

kaliper olayinada gelince araba siyah olsa hic dusunmem,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...