Jump to content

Wankel motor bakım onarım ve yedekparca. Otomatik sanzıman bakım onarım

wankel motor
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

wankel motor  bakım onarım   garantili yapılır   parcalar sıparış uzerıne  gelır   kople revızyonlarda 1 yıl  garantı kapsamında  arac teslım edir

www.wankelmotor.net   sitemizden   bize ulasa bılırsınız

her marka otomatik vites sanziman bakım   onarımı garantılı yağpılır   

www.otomatiksanzimantamir.com sitemizden bize ulasa bilirsiniz

otomatik sanzimanı duz vitese  ceviriyoruz duz vitesli aracı otomatik şanzimana  ceviriyoruz aracınızı degıstırmeden  bu hızmetı arzu eden arac sahiplerıne   garantılı  ve özverılı calısmayla saglıyoruz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 88
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

9

• pepe

6

• emredeler

21

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Şanzıman değişikliğinden sonra ruhsata işletmek için muayene yaptırmak gerekiyor. Bunun için de Tuvtürk araçtaki şanzıman değişikliğinden dolayı ağır kusur verip geri gönderir. Makine Mühendisleri odasından teknik değişiklikle ilgili yazı almak gerekir herhalde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şanzıman değişikliğinden sonra ruhsata işletmek için muayene yaptırmak gerekiyor. Bunun için de Tuvtürk araçtaki şanzıman değişikliğinden dolayı ağır kusur verip geri gönderir. Makine Mühendisleri odasından teknik değişiklikle ilgili yazı almak gerekir herhalde

araç üzerindeki bu tarz ve hatta kazalı arabanın şase değişimi için de M.M.O.'dan bilirkişi incelemesi isteniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araç üzerindeki bu tarz ve hatta kazalı arabanın şase değişimi için de M.M.O.'dan bilirkişi incelemesi isteniyor.

Tahmin ettiğim gibi yani. Bunun için ne kadar süre harcamak gerekir peki?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araclara hidrojen beslemesı de takıyoruz şuana kadar gerı gelen yok muaneler tamam  kılımada takıyoruz sorun yok  4x4  takkıncamı sorun olur  diye düşünüyorsunuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araclara hidrojen beslemesı de takıyoruz şuana kadar gerı gelen yok muaneler tamam  kılımada takıyoruz sorun yok   4x4   takkıncamı sorun olur  diye düşünüyorsunuz

arkadaşım biz bişey olur diye düşünmüyoruz, sorun oluyor mu diye soruyoruz. sorulmasın mı? onu mu istiyorsun nedir senin derdin anlamadım ki.

senin yaptığın işlemden yana yana sorun olur diyen var mı bak bakalım yukarıya. ruhsata işletmek içim Makine Mühendisleri Odası'ndan bilirkişi raporu almak gerekiyor diyoruz. Var mı buna itirazın onu söyle.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burada kendimle ilgili sorun ettiğim bir husus yok. Konu ilgimi çekti ve sorduğum soru çok net bir soruydu. Bu işi yaptığınıza göre sizin de bildiğinizi düşündüğüm için sordum. Bilgi paylaşımı esas olan bir ortamda açıkça sorulan bir soruyu elinizden gelidiğince açıklayıcı olarak cevaplamak yerine agresif bir tutum sergilediğiniz kanısındayım. Umarım yanılıyorumdur. Mesajlarınıza yazılan cevaplara bakarsanız forumdaki hiç kimse sizin ustalığınıza veya yaptığınız işe olumsuz bir laf söylemiyor. Çünkü sizi tanımıyoruz ve kendinizi bu ortamda öncelikli olarak yazdığınız mesajlarla tanıtırsınız. Ne kadar iyi bir usta olursanız olun sadece ustalığınıza saygı duyarım ve bu şekilde bir tutum sergilediğiniz sürece sizinle ilgili önyargılarımın oluşması kaçınılmaz olur.

Hayırlı işler dilerim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araclara sonradan takılan  unuteler  bıldıgınızgıbı  turbo kılıma    bu konsepte  russatlarda kılımalıdır  otomatık tır  4x4  dıye ibare  gecmez  yenı kanunlar cıkmıssa onu bılemem  biz otomatık aracı duze duz aracım otomatık sanzımana cevırıyoruz { 100%30 40 yakıt tasarufu saglayan hidrojen besleme unutesı de takıyoruz  4x4    jeplere  bınek aracların bazılarınza  4x4  takıyoruz  bir sıkıntı yok  beraber caslıstıgımız makıne muhendısı arkadaslarımız var  bu uygulamaları  kanunlarıda göz önüne alarak yapıyoruz    sız nasıl bır uslup kullanıyorsunuz  bende o sekılde cevap yazıyorum   

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaklaşık olarak 10 senedir ruhsatların tümünde aracın tüm özellikleri bile yazılması gerekli, hatta sahip olduğu donanım bilgileride yazılması gerekli ilgili kanunlar gereği  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ben Türkiye'deki bütün araçların ruhsatını tek tek alıp incelemedim ama gördüklerimin tamamında otomatikse otomatik yazıyordu ;)

eet yazıyor hatta öncekinde de turbo yazıyordu hatta 4 çeker olduguda belirtilmişti awd diye
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

....sız nasıl bır uslup kullanıyorsunuz  bende o sekılde cevap yazıyorum    

bu yazdığından sonra seninle tartışmamaya karar verdim.

eski muayene sisteminde arabanın muayene istasyonuna bile gitmesine gerek kalmadan muayene edilebildiğini bizzat denemiş biri olarak, LPG dönüşüm projesi olmadan ruhsata LPG kaydını bizzat yaptırmış biri olarak söylediklerini kabul ediyorum.

fakat Emre'nin üstüne basarak söylediği şey ARTIK MUAYENELERİ TÜVTÜRK YAPIYOR VE BU ŞEKİLDE DÖNÜŞÜM YAPARAK MUAYENEDEN GEÇEMEZ ARAÇ. dönüşümleri yapıp yapmaman, sorun çıkıp çıkmaması umrumda değil. burada yapmaya çalıştığım şey senin ustalığını sorgulamak da değil, sadece sana gelip bu dönüşüm yaptırmayı düşünen birileri çıkarsa devamında neleri yaptırması gerektiğini anlatmak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...