fosforlu_05

Klima arıyorum

arkadaşlar mazda 323'üm var 93 model sedan.çıkma klima arıyorum duyan,veya satan varsa MSN:ziyereli_sebo@hotmail.com

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben sordum istanbulda pert araclardan alıp monte yapıyolar, Orjinalinden sokme her sey dahil montaj telefondan 1500 tl cektiler. sadece parçaları 1000 ytlye gonderırız dediler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bulunabiliyorsa o da bir adımdır :) fiyat biraz uçuk gibi geldi aracın halihazırdaki ederine göre ama fiyatlar ortalama bu seviyeden gidiyor :( Kolay gelsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende araştırdım, fiyat olarak çok mantıklı değil taktırmak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaslar bugun sanayıde mazda 323'un klima takımı komple herşeyi dahil takımını buldum. arabama monteli 700 ytl istedi ne dersiniz taktırayımmı.değermi sizce

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaslar bugun sanayıde mazda 323'un klima takımı komple herşeyi dahil takımını buldum. arabama monteli 700 ytl istedi ne dersiniz taktırayımmı.değermi sizce

valla 2-3 sene binilecekse arabaya taktırılır bu fiyata  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fiyatı 600 kadar düşürdü ben 400 verdim oto pertçiye..biraz daha beklersem fiyatı düşürür belki. satamayacağına aklı kanat gelirse  :fiuw::D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

istanbulda nereden fiyat aldınız telefonu varmı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orjinal fabrika çıkışı çıkma klima ise vede sağlam ise 500 verilir helalinden lakin fazlasına değmez. olsada sorunsuz bir şekilde bende taktırsam. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1000-1200 Arası taktıranlar vardı.4-5 sene kullanılacaksa değer yoksa okadar para verilmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Klimanın rahatlığına 700 lirada verilir 1700 lirada.

Arabanın kaç model olduğunun önemi yok.

Şu da var ki satarken o parayı üstüne koyabilirsiniz+daha çabuk müşteri bulursunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tuzun kuru tabi. Buldun klimali 323u  :2funny:

Verilmez tabiki Semavi okadar, ben klimalı arabayı aldım 6000'ne sadece klimaya verilirmi 1000 liradan fazla uzun sene kullanılmayacaksa  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar e-bay da araştırdım, şahsen benim aracın orjinal sıfır klimasının  fiyatı 400 dolar civarında 60-70 dolar da kargo ücreti var. adamlar set olarak satıyorlar ama klimanın hangi parçalardan oluştuğunu tam olarak bilmediğim için set te hangi parçaların eksik olduğunu da bilmiyorum, acaba bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ha bu arada sahibinden.com da da bi tane pert araçtan çıkma satılık klima var,1000 tl istiyo, araç 323 fakat model yılını yazmamış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlanı veren bir daha uğramamış buralara. ayrıca yanlış yerde açılmış.

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.